şeflik ücreti

Kodla Büyü
Yeni program yapılacak neyin ne olduğu belli değil. İbe verilecek mi şeflik verilecek mi? Yoksa sadece uzaktan girilen derslerin mi ücretleri verilecek? Neye göre yapacağız programı

mart ayında normal ders programları varken pandemi yüzünden okullar kapanınca hükümetin idari izin verdiği bu sebeple 13 mart tarihli ders programlarının devam edeceği söylenmiş ve ekders ücretleri hazırlık planlama, rehberlik ve nöbet harici ödenmişti.
şimdiki durumda da 13 kasım tarihli ders programları doğrultusunda ücret ödenmesi gerekir diye düşünüyorum.

mart ayında normal ders programları varken pandemi yüzünden okullar kapanınca hükümetin idari izin verdiği bu sebeple 13 mart tarihli ders programlarının devam edeceği söylenmiş ve ekders ücretleri hazırlık planlama, rehberlik ve nöbet harici ödenmişti.
şimdiki durumda da 13 kasım tarihli ders programları doğrultusunda ücret ödenmesi gerekir diye düşünüyorum.

mudurumuz az once aradı seflık verılmeyecek uzaktan egıtım cunku dedı ona gore program yaptık

mudurumuz az once aradı seflık verılmeyecek uzaktan egıtım cunku dedı ona gore program yaptık
Geçen sene Mart dan sonra uzaktan eğitim değil miydi ve almadılar mı? Ne zamandan beri idare karar veriyormuş alamayacaginiza soraydin. Bakan ek dersler ödenecek dedi ayrıca belirtmiş mi şeflik , koordinatörlük odenmez diye de bu fikre kapılmış kendisi acaba

Geçen sene Mart dan sonra uzaktan eğitim değil miydi ve almadılar mı? Ne zamandan beri idare karar veriyormuş alamayacaginiza soraydin. Bakan ek dersler ödenecek dedi ayrıca belirtmiş mi şeflik , koordinatörlük odenmez diye de bu fikre kapılmış kendisi acaba
Anlamadım kı soyledık ama bakanlıkta tam acıklama yapması gerekiyor.. muallakta

Net açıklama olması lazım. Başka türlü farklı farklı uygulamalar yapılr ve keşmekeş olur. Umarım bizi üzmeyecek bir açıklama ile ücretimizi alabiliriz.

Daha belli olan bir şey yok hocam. Bakanlık açıklama yapmadan kişisel görüşe göre işlem yapmak yanlış olur.
Geçen sene de baştan işletme ve şeflik verilmeyecek diye yazı çıktı. Sonra verilecek diye düzeltme geldi. Bekliyoruz artık.

Koordinatörlük alınabilmesi için ibe'nin en kötü uzaktan zoom vs ile devam etmesi lazım. Ancak o zaman ödenir...

Şefliklerin ben ödenmeyeceğini düşünüyorum. Kendim de atölye şefiyim...

şeflik ücreti ödenmeyecek.
öğrenciler bakanın açıklamasındanda anlaşılacağı üzere ibe gitmeyecek dolayısıyla koordinatörlükte ödenmeyecek.
okul müdürümüz whatsapp grubuna attı.

şeflik ücreti ödenmeyecek.
öğrenciler bakanın açıklamasındanda anlaşılacağı üzere ibe gitmeyecek dolayısıyla koordinatörlükte ödenmeyecek.
okul müdürümüz whatsapp grubuna attı.
Sefligin veya koordinatorlugun dönmeyeceğini dair bir resmi yazı ben görmedim. Bakan ekdersler ödenecek dedi. Aksi belirtilmedikçe şeflik ve koordinatörlük ve ödenecektir. Her 2 görev de ekders olarak gecer

Sefligin veya koordinatorlugun dönmeyeceğini dair bir resmi yazı ben görmedim. Bakan ekdersler ödenecek dedi. Aksi belirtilmedikçe şeflik ve koordinatörlük ve ödenecektir. Her 2 görev de ekders olarak gecer

Müdürün bizim gruba attığı yazıya göre aksi yönde talimat gelmedikçe şeflik ve koordinatörlüğün ödenmeyeceği yazıyor.

Müdürün bizim gruba attığı yazıya göre aksi yönde talimat gelmedikçe şeflik ve koordinatörlüğün ödenmeyeceği yazıyor.
ne yazısı hocam bu kendi mi yazmış ? kendi yazdıysa bir anlam ifade etmez. resmi yazı ise ortaya çıkar yakında anlatız durumu

ne yazısı hocam bu ? mdürünüzün yazdığı bir yazı ise bir anlam ifade etmez. resmi bir yazı ise çıksın ortaya da bakalım neyin nesi

Yazı falan yok hocalarım henüz. MEBin mevzuatı bellidir. Okulda ders yoksa Şeflik ödenmez. Öğrenci işletmeye gitmez ise İBE koordinatörlük ödenmez. Şu anda MEBin bu ücretlerin ödeneceğine ilişkin bir yazısı olmaz (yazacaklardır) ise kimse ödeyemez maalesef. Geçen yıl ile karıştırmayın. Geçen yıl genel idari izinli sayılıp şeflik ve koordinatörlük ödendi. Nöbet ödenmedi örneğin.

Yazı falan yok hocalarım henüz. MEBin mevzuatı bellidir. Okulda ders yoksa Şeflik ödenmez. Öğrenci işletmeye gitmez ise İBE koordinatörlük ödenmez. Şu anda MEBin bu ücretlerin ödeneceğine ilişkin bir yazısı olmaz (yazacaklardır) ise kimse ödeyemez maalesef. Geçen yıl ile karıştırmayın. Geçen yıl genel idari izinli sayılıp şeflik ve koordinatörlük ödendi. Nöbet ödenmedi örneğin.
unuttuğunuz bir nokta var hocam. şeflik görevini yerine getirememe şeflerden, koordinatörlük görevini yerine getirememe koordinatör öğretmnelerden kaynaklanmıyor. özel bir durum söz konusu. öğrenci yoksa veya işletmeye gitmiyorsa şeklinde değerlendirmek doğru değil
nöbet ücretinin özel bir durumu var ondan ödenmedi

Okulların kapatılması öğretmenlerden kaynaklanmadığı için ücretlerin tam olarak ödenmesi gerekir.
Maalesef öğretmenler birlik olamıyor. Diğer meslek gruplarının gelirlerinde bir kesinti yapılmıyor. Bir çok çalışan haftada bir gün işe gidiyor, adınada esnek çalışıyoruz diyor.

Burda herkes salliyor 1 defa sel deprem hastalik vs ozel durye umlarda okul tatil efilirse bizler izinli sayilir ve uzerimizdeki ek drrs yukunu aliriz bu toplu sozlesmede alindi bos yere sallamayin burda

Burda herkes salliyor 1 defa sel deprem hastalik vs ozel durye umlarda okul tatil efilirse bizler izinli sayilir ve uzerimizdeki ek drrs yukunu aliriz bu toplu sozlesmede alindi bos yere sallamayin burda
Hocam size katılıyorum ama bakanlık okullar tatil değil,uzaktan diyor. Bizim ek ders yükünden kurtulacaklar herhalde.

Geri