Seat Leon 1.6 Stylance ya da Sport Hakkında Düşünceleriniz

Kodla Büyü

siyanur86

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Seat Leon 1.6 Stylance ya da Sport almayı düşünüyorum. 2006 model ve sonrası. LPG li olacak. Bu araç hakkında düşünceleriniz nedir? Yakıtı çekişi nasıldır?

Ben de çok beğeniyorum. Bir arkadaşımda vardı. Benzinlisi çok yakıyor, ama LPG ile fena değil demişti. Kardeşimde de 2009 dizel 2.0 motor 170 beygir var. O daha da fena. Uçuyor mübarek... :)

Trafikte saygı görürsün,en sol şeritler sana açılır... :)

2006 1.6 staylance kullanıyorum. Yine araç alacak olsam aynısını alırdım. Leondan vazgeçilmez : ) Lpg ekonomik kullanımda 20 kuruş yakıyor..

hocam bende senin gibi Leon arıyordum aynı 2006 sonrası ve tüplü olsun istiyodum ve çok şükür ocak ayında aldım. Megane filan da baktım aklına gelebilecek tüm 25-30 bin arası araçlara desem daha doğru olur :) leon sylance 8 airbag cruise control vb pek çok özelliğe sahip sürüş keyfi olan bi araç. içi de sınıfının çoğu arabasından daha geniş bagaj hacmi de tatminkar. gelelim yakıt durumuna
160 liraya 700 km yol yaptım şehirdışı fakat 130 un altına düşmedim hatta ne basıyor diye de denedim arada. şehiriçi deneme fırsatım oldu geçen hafta ve 50 tl ile 195 km yaptım. arabamdan çok çok memnunum performanslı kısmen ekonomikte sayılır (tüplü). aracımı satsam yine leon alırım.

bende 2011 1,4 TSI var
çok memnunum
bu paraya fiyat, kalite, performans, donanım başka araçta yok bence,
zaten vw kalitesinde,

Yakıtı şehir içi 50 TL 140-150 km gidiyor.
TSI deneyin derim.

Teşekkürler arkadaşlar. Benimde ilgi alanımda şu an Seat Leon Sport 1.6 var. Varsa satacak olan veya tanıdığı olan yardımlarınızı bekliyorum?

performansta çok bişey yok kağıt üzerinde görünen rakamlarda 102 beygir-148 nm tork ve araba 1200 kilo nun üzerinde...Görüntüsü süper-spor ama performansı hiçte öyle gözükmüyor...2.0 FSI modellerini Tenzih ederim oldukça kuvvetli gözüküyor :)

spider23' Alıntı:
performansta çok bişey yok kağıt üzerinde görünen rakamlarda 102 beygir-148 nm tork ve araba 1200 kilo nun üzerinde...Görüntüsü süper-spor ama performansı hiçte öyle gözükmüyor...2.0 FSI modellerini Tenzih ederim oldukça kuvvetli gözüküyor :)
hocam buyrun gelin performans izleyin :+1:

spider23' Alıntı:
1.6 motor 102 beygir ve 148 nm tork mu kuvveti? daha iyi zannediyordum ben. eğer doğruysa öyle abartı bir performansı da yokmuş gibi gözüküyor...

Abartı bir performans yok zaten. Hitler motoru, pancar moturu gibi yakıştırmaları var. Audi WW, skoda vb. grubunun kullandığı eski atmosferik motor. Ama bana yetiyor da artıyor bile. En güzel yanı sorunsuzluğu ve lpg ye tam uyumu..

Yarışa 1.4 tdi cordoba ile beni de alırmısınız? motorum modifileyilidir! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Leon Sport 1.6 LPG li de karar verdim de yedek parça sıkıntısı çekiyormuyuz, yedek parça fiyatları bakımı nasıl?

Geri