Seçmeli Dersler Not İle Değerlendirilecek

Kodla Büyü
Pek yazmam genelde okurum ama yine şu elektronik dünyaya birkaç karakter daha yazayım Oktay hocam:)
Bu saatten sonra not gelse de gelmese de fark etmeyecektir. Not gelirse -ki bence bu haberlerdeki bilgiler hala akışkan- ayağından kum torbaları alınmış basketbolcular gibi heralde not verirken en iyi performansı sergileriz. Notu olan öğretmenleri "öff"leyip "püff"ledikleri bir düzlemde, not defteri olmadan öğretmencilik oynayan bizler için not ancak yeni bir değerlendirme aracı olacaktır, şükürler olsun notu kaldırmışlar, |notDefteri|MEN değil |öğret|MENiz.
Dikili'ye selamlar, ben pek seviyorum Dikili'yi, tarla-zeytinlik var mı sizin oralarda üstadım? Gözümde bir kaç dönüm tütüyor, kızıma kendi adına bir toprak parçası edinmek...

Olcay hocam haklısın, bence de not çok şart değil.
Gel seni de Dikili'li yapalım. Tarla - Zeytinlik bildiğim yok ama emlakçı arkadaşlarım var. Buluruz sana uygun bir yer. Yeterki sen iste.

not olsun. yapanla yapmayan ayrılsın. sınıfta kalma yok zaten. adam görsel sanatlarda tek tasta müzikte hatta bedende bile yapmayınca alıyor zayıfı. ha doğru mu tartışılır ama ya onlarda da kaldırılsın ya da not gelsin. dersin itibarı olur.

Geri