Scratch-Basit Melodika Uygulaması

Kodla Büyü

Azizim42

Seçkin Üye
Seçkin Üye

Ekli dosyalar

• BlogKod.com-Basit Melodika Uygulaması.rar
    4.7 KB · Görüntüleme: 90
Gayet eğlenceli hocam ve ilgi çekici. Ellerinize sağlık. Ancak aynı notayı üst üste 2 veya daha fazla çalamadım. Misal DO-DO- RE - Mi- Mİ çalarken do ve mi sesleri tek sefer çalınıyor. Bir de nota kılıkları basarken sürekli sağa sola kaymakta onları da sabitlemeniz bence daha faydalı olacaktır.

Gayet eğlenceli hocam ve ilgi çekici. Ellerinize sağlık. Ancak aynı notayı üst üste 2 veya daha fazla çalamadım. Misal DO-DO- RE - Mi- Mİ çalarken do ve mi sesleri tek sefer çalınıyor. Bir de nota kılıkları basarken sürekli sağa sola kaymakta onları da sabitlemeniz bence daha faydalı olacaktır.
Hocam uygulamayı tam ekran moduna almalısınız. Kuklaların konumları sabit. Bu şekilde gayet stabil çalışıyor. Online uygulamada Notaların diziye aktarılması biraz gecikiyor. Bu nedenle hızlı tuşlanırsa diziye aynı hızda kaydetmiyor. Notanın diziye yazıldığını görmek gerekiyor. En güzeli desktop ile çalıştırmak. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
@alibaba37 hocam sorunun kaynağını buldum. Nota butonları tıklanınca nota sesini diziye en son değil de ilk ataması durumunda sorunun çözüldüğünü anladım ve yeniden düzenledim. Uygulamadaki hataları bulursanız paylaşırsanız memnun olurum. Tekrar teşekkür ederim.

Geri