Scratch 3 Videoları

Kodla Büyü

inikat

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar merhaba,
geçen sene açtığım youtube kanalıma bu sene scratch videoları hazırlamaya ve yükleme başladım. Derste işlediğim konular ve bazen az biraz daha üstündeki seviyelerde videolar çekip yüklüyorum. Genel olarak öğrencilerin ilgileri fena değil çünkü genel merak ve istek zayıf dersimize.
Sizden ricam videoları izleyip görüşlerinizi bildirmeniz.
Belki videolardan öğrencilerinin de faydalanmasını isteyenler olabilir.
Şimdiden teşekkürler. ( Youtube kanalımda code.org videoları da yayınlamaya başladım. İleride web programlama, mobil programlama, veritabanı, bilgisayar operatörlüğü vb. dersleri de ekleme planım var. )
Edit : yazım hatası.

teşekkürler hocam. başlığı yanlış yazmışım editleyemiyorum ama artık olmuş bir kere :)
Başlık için yönetime mesaj at hocam. Kanal için de tebrikler. Ben de düşünüyorum bu aralar. Benim ilgili öğrenciler de var. Yönlendireceğim.

Başlık için yönetime mesaj at hocam. Kanal için de tebrikler. Ben de düşünüyorum bu aralar. Benim ilgili öğrenciler de var. Yönlendireceğim.
teşekkürler hocam. Ayrıca şimdi gördüm konu sağ üstte konu araçları diye bir bölüm var tıklayıp düzenle dediğimizde başlıktaki yazı düzeltilebiliyormuş.

Edit: ekleme

• Beğen
Tepkiler: omd
Geri