SBS Soruları Web Sitesi Uygulama Projesi (HTML)

Kodla Büyü

Olcay Büyükçapar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
8.Basamak İnternet Sitesi yapıyorum ünitesi için SBS 2010 Türkçe sorularından 5 tanesini kurban seçtim. 3 hafta ( 120 dk ) sürecek derslerde img ile görsel ekleme, dil kodlaması, biçimlendirme etiketleri, a etiketi lie bağlantı oluşturma, javascript history back script satırı ile bir önceki sayfaya geri dönme gibi kavramları kazandırmayı hedefledim.
Proje bitmiş hali, kodlar çalışma kağıdı, metinler çalışma kağıdı ve çıktı ekranlarının olduğu çalışma kağıdı rar dosyası içinde.
Geliştirilerek kullanıldığında bu başlıktan paylaşılması önümüzdeki yıllar için yararlı olacaktır.
İyi dersler.

Ekli dosyalar

• sbs_uyg_prj_html.rar
    1.3 MB · Görüntüleme: 1,782
kizilt07' Alıntı:
40 dakikada ekrana merhaba zor yazdırıyoruz bunları yapmaya kalksak ooo zaman yetmezZ:D
Öğrencilerin seviyelerine göre konuyu ayarlamak lazım elbette:) Öğrencilerim geçtiğimiz hafta index.html'nin kodlamasını tamamlayıp kod hatalarını düzelttiler. Haftaya sanırım çoğu bitecek, son 40 dakikada da son rotüşlarla hedefe ulaşacaklar. Asıl bu projeden sonra öğrenci çalışma kitaplarında olan proje konusunu yapacaklar, yani GDO'lu ürünler üzerine web sitesi hazırlayacaklar.

:)) valla benim öğrencilerim arasında çok farklılıklar var bazıları çok çabuk bitiriyor bazıları fareye tıklama yapamıyor..Hatta okuma yazma bilmeyenler bile var publisher de hazır web sitelerini yaptıracağım..Diğer türlü yetişmiyor..

Geri