SAÜ BÖTE Öğretim Görevlisi Aytaç KAYA'yı kaybettik.

Kodla Büyü
Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin başları sağolsun.

Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah. Çok üzüldüm gerçekten. :cry:

Allah rahmet eylesin. Kendi halinde iyi bir insandı. Çok üzüldüm :(

dün ilk duyduğumda şok olmuştum..Allah mekanını cennet eylesin..Geride kalanlara sabır versin..

Allah Rahmet Eylesin. Gerçekten çok sevdiğim bir hocamızdı. dün duyduğumda şok oldum.

Ovv, bu haber çok kötü oldu. :( :( :(

Aytaç Hocam, bir taneydi. Gerek alanındaki bilgisi, gerekse de efendiliği ile dört dörtlük bir insandı. Kansere ne zaman yakalanmış, hiç haberimiz olmadı. :(

Mekanı cennet olsun inşallah.

bizim de hocamızdı, tabu bile oynamıştık gecelere kadar değil mi @akyildiz41... mekanı cennet olsun. Allahım günahlarını affetsin...ama hala şoktayım yaaa :( :( :( :(

Öğrencilerine hep arkadaş gibi davranan egodan uzak, samimi bir insandı, çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin...

Cenazesi nereden kalkacak bilen var mı? Belki yakınlarda olup gitmek isteyen olur.

elrond' Alıntı:
bizim de hocamızdı, tabu bile oynamıştık gecelere kadar değil mi @akyildiz41... mekanı cennet olsun. Allahım günahlarını affetsin...ama hala şoktayım yaaa :( :( :( :(
Sorma Hocam. Kendisi ile çok güzel anılarımız olmuştu. Pırıl pırıl bir insandı. gerçekten çok çok çok üzülüyorum.

Çok severdik kendisini. Daha 2 ay önce konuşmuştuk. Duyduğumda cidden çok üzüldüm. ALLAH gani gani rahmet eylesin..

Dunden beri afallamis durumdayim.Gerçekten cok uzuldum. Allah cennetin en guzel kosklerinden versin mekani cennet olsun ins

Geri