Satılık Nokia 5800 XpressMusic + 8 GB

Kodla Büyü

ckayatr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2. telefon olması sebebiyle satılıktır.
Mayıs 2010 tarihinde alınmıştır. faturası garantisi mevcuttur. Film ile kullanılmıştır herhangi bir sorunu çiziği bile yoktur. Sizce ne kadar eder arkadaşlar.

hocam 2.el piyasasından haberim yok ölü fiyata da gitmesin buradan bir fiyat çıkar herhalde :)

ben 30 arralıkta hepsiburada.com dan 450 Tl ye aldım %10 puan verdi kredi kartına 400 tl ye geldi şuan ki fiyatı 500 tl civarında ama yakın zamanda tekrar indirme girer sizede ona göre bir fiyat belirleyebilirsiniz. telefonu kesinlikle tavsiye ederim fiyatına göre harika alet

Hocam ben eşim için aldım, 12 saat kullanılmıştı sadece 300 TL aldım. Çok kullanışlı bir cihaz diyemem bende kendime 300 TL gittim iphone 2G 16GB aldım. Nokia dokunmatik olarak o kadar iyi değil özellik ve oyunlarıda pek iyi değildi ama sesi güzel.

hocam siz ne kadara aldınız ve kaç lira düşünüyosunuz? bende de var o telefondan, kız arkadaşıma almayı düşünüyorum uygun bi fiyat olursa tabi.

bizim okuldan bi arkadaşa söyledim fiyat uygun olursa bizde düşünüyoruz almayı ama fiyatı öğrensek

sahibinden.com da yaklasık 350 civarında yazmıslar arkadaslar ben de öyle düşünüyorum

hayırlı satışlar hocam sıfırını 400 tl ye almış biri olarak fiyat çok yüksek bence

300-350 arası 2.el piyasası. Garantisi+kutu içeriği varsa ekranı temizse max 350 :+1:

hocam ben telefon alıp satan birisi değilim. şu an hepsiburada da ürün 519 lira sahibinden.com da da 350 lira ortalama ile fiyatlar var. fiyatı buralara bakarak belirledim takdir sizin.

sayın hocam, bir öğretmen arkadaşım 200 liraya almış ikinci el, eğer size bu fiyat uygunsa görüşelim. iyi günler...

Geri