Satılık Hundai Getz 1.3 GLS Benzin

Kodla Büyü
2004 unu 2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Şimdi sende vazgeç kaldır ilanı sayın hocam bu fiyat aralığında başka ne alabilirsinki

ysartemur' Alıntı:
2004 unu 2 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Şimdi sende vazgeç kaldır ilanı sayın hocam bu fiyat aralığında başka ne alabilirsinki

Bende memnunum hocam, Allah kısmet ederse 2. çocuk yolda daha geniş bagajlı bir araç almayı düşünüyoruz. Bu aracı satıp üzerine biraz ekleme yapıp halledeceğiz hayırlısıyla.

Hocam şehir dışı ortalama 90 - 100 ile gittim, Devir 2500 civarı. 720 km yol yaptım.
Şehir içi Antep ve Hatay da farklı trafik şartlarından 450 - 500 km yapıyor.

Hocam belki klasik olacak yanlış anlama 2 yıl önce 19.000'e 2007 getz aldım 1.4 motor. 60.000'de boyasız. Piyasası en fazla 21-22 eder diyordum kendimce. Ya ben çok anlamıyorum piyasadan yada sen biraz fazla yazmışsın

Hocam zaten pazarlik olacak, 20 bin veren oldu aracin temizligini gorduler. Bende bu civarda satacam zaten.

Ben de temmuz gibi bundan almayı planlıyorum. Ama satmış olursun sen hocam. Bu bütçe için daha iyi bir alternatif de yok

En son kaça bırakırım zümrene, aynısını 2 Ay önce arkadaşa 17250 ye aldık haberin olsun. 2_3 parça boya vardı onda da.

Geri