SATILIK BOYASİZ DARBESİZ 1.4 tdci Fiesta

Kodla Büyü
Hocam bence çok pahalı.Ben 2011 50.000 de ford focus comfort u 40 bin e aldım sadece çamurluk boyası var.

Artı hocam focuslarin bu kasası çok yakıyor diye biliyorum bizim kaç arkadaş aldığı gibi sattı benim araç hem en ust model artı km de 17-18 kuruş yakıyor. Valla çok memnunum araçtan iste değişeceğim icin satmak istiyorum ilk sahibiyim biraz Sedana geceyim diye satıyorum yoksa hiç oralı bile olmazdım

Hocam yapmayın Allah askına 2011 ler iki parça değişenli boyalı 38-39 a veriyor. Bu renk zaten lansman rengi 2 bin lira ekstra renk icin vermişim artı en dolusu titaniumX artı 1500 lira boya koruma ve jelatin kaplı araba 4 tanede sıfır ayarında kıs lastiğim var. Nerden baksan bu farklar 5 bin lirayı geçiyor. Hem biraz pazarlık payımda var. Bence olması gereken. Biraz inceleyin bu ayara 46-47 istiyorlar

öncelikle hayırlı satışlar hocam. söyleyeceklerimi sakın yanlış anlamayın. ama arabalarımız için yaptığımız ekstra masrafları maalesefki alıcı taraflar dikkate almıyorlar. onun için satarken benim yaptırdıklarım 3-5 bin tutar onuda fiyatıma ekleyeyim dediğimiz zaman alıcılar pahalı diyip uzak duruyorlar.

ya bu masrafı etmeyeceğiz yada satarken ettiğimiz masrafı fiyata eklemeyeceğiz. durum bundan ibaret bence.

Hocam direkt üstüne atmakla kesinlikle ilgisi yok ama bakımlı araba ile bakımsız arabayı bir tutarmisiniz? Sonuç olarak 2. El araba alacaksınız kullanım bakim bence çok önemli bundsn dolayı belirtiyorum

Hocalarım fiyat biraz yüksek durabilir ama illa bu sekil olacak diye bisey yok. Sormak isteyen olursa her turlu anlaşırız orta yolu buluruz yanı. Amma velakin bütün fiestalari inceleyin kolay kolay bu kadar temizini bulmazsınız

Geri