Satılık 2010 Honda CIVIC Hatasız Boyasız ve Beyaz ;)

Kodla Büyü
hayırlı satıslar hocam gusel arac

16.5 kurus nasıl yaktırıyorsunuz Valla sasırıyorum bu değerlere

Vites up-down özellikli hocam yakit yada performans destekli kullaniyorum birde brc tüplü inanilmaz uyumlu.

güzel araç otomatik olaydı talip olurdum model yükseltmek için hayırlı satışlar

yorumlarınızı bekliyorum derken,arabama olan övgüleri bekliyorum demek istiyorsun heralde

seventyseven' Alıntı:
yorumlarınızı bekliyorum derken,arabama olan övgüleri bekliyorum demek istiyorsun heralde

Teşekkür ederim övülecek bir araç olduğu kanaatına vardığın için ama geç kaldın satıldı 8)

seventyseven' Alıntı:
efesclass' Alıntı:
seventyseven' Alıntı:

Teşekkür ederim övülecek bir araç olduğu kanaatına vardığın için ama geç kaldın satıldı 8)

Hayırlı olsun Sayın hocam :)

Takılıyoruz Hakkını Helal ET.

Önemli değil hocam :wink: Yeminle söylüyorum bu DİL KULLANIMI ne kadar önemli. Ne kadar önemli bir ÖZÜR DİLERİM diyebilmek. Yumuşak bir dil kullanmak Karşı tarafta ne kadar olumlu karşılanıyor. Keşke bunun farkına varabilsek. Tekrar teşekkür ediyorum. Helal olsun hakkım varsa.

efesclass' Alıntı:
KaRuB' Alıntı:
efesclass' Alıntı:
seventyseven' Alıntı:

Ne kadara gitti hocam. İlanı geç gördüm

46.150 hocam yalan yok. Nasıl ederi mi?

Gayet makul fiyata vermişsin Hocam .

Geri