SATILIK 2006 MODEL FORD FOCUS GHİA

Kodla Büyü

callione

Site Gezgini
Arkadaşlar aracımı satıyorum.Bilgilerinize.
2006 model 1.6 dizel 110 Hp
100 bin km
6 airbag, dijital klima, far sensörü, yağmur sensörü, hız sabitleyici, gümüş gri dış bej iç renk, ön ve arka kol dayama....

27.250 tl

benim şahsi fikrim biraz pahalı.
ghia diye normalden 2000 fazla istiyorsun hocam, dizel diyede 2000 fazla desek 25000den fazla etmez.
hayırlı olsun şimdiden. 26ya verebilirsen hemen ver ama 25.000 eder bence

aynı aracın km'si 30 bin olanını bir arkadaş 27 bin'e aldı. 26'nın altına kesinlikle satmayın hocam.

hocam ghia ile trend arasındaki farklar açıkça belli.dizel ile benzin rasındaki fark da belli.

hocam yanlış anlaşılmak istemem umarım gönlünden geçen fiyata satarsın. ancak 27.250 araç için bence fazla.ederi 25.000 eder gibi geliyo. ancak şu ara piyasa yükseldi üstüne 1000 daha koyup 26.000 satabilirsin. 100.000den sonra araç alacaklar dizel değil benzinli (lpgli) araçları tercih ederler genelde. araçın 40-50 bin civarında olsa 27den aşağı verme derdim.
alanada satanada hayırlı olur inşallah.

çok güzel araba ama en önemli konu boya durumunu yazmamıssın bu ara piyasa baya yüksek temizse araç istediğin fiyata gider bence

hocan sadece sol arka çamurlukta boya var.ilk sahibinden kalma.expertiz sonucu.ben ikinci sahibiyim.

Geri