Sata USB Dönüştürücü Kablo

Kodla Büyü

msa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
3.5 ve 2.5 HDD SSD diskleri USB ile bilgisayara bağlamak istiyorum. İnternette çok çeşit var. Bu yüzden tavsiye istiyorum. Kullanan veya bilgisi olan var mı?
Şimdiden teşekkürler.

2.5 te problem yok istediğiniz Bir modeli alın. Ama 3.5 için USB enerjisi yetmiyor ayrıca adaptör lazım. Buna dikkat edin yeterli. Ben aliexpresten iki modelinden de almıştım. Adaptörlü örneği
n11.com'dan USB 3.0 2.5 3.5 İnç Sata SSD HDD Hard Disk Çevirici Adaptör Kablo seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!
https://urun.n11.com/kablolar/usb-3...d-hard-disk-cevirici-adaptor-kablo-P386204780

3.5 ve 2.5 HDD SSD diskleri USB ile bilgisayara bağlamak istiyorum. İnternette çok çeşit var. Bu yüzden tavsiye istiyorum. Kullanan veya bilgisi olan var mı?
Şimdiden teşekkürler.
USB den bağlayınca ciddi hız kaybı oluyor özellikle resim ve video aktarımında. Bunun yerine eğer masaüstü ise direk kasa içinden dışarı uzatacağın sata kablosu ile bağla daha verimli hemde bir dönüştürücüye ihtiyacında olmaz. Laptop içinse mecbur dönüştürücü alacaksın zaten

USB den bağlayınca ciddi hız kaybı oluyor özellikle resim ve video aktarımında. Bunun yerine eğer masaüstü ise direk kasa içinden dışarı uzatacağın sata kablosu ile bağla daha verimli hemde bir dönüştürücüye ihtiyacında olmaz. Laptop içinse mecbur dönüştürücü alacaksın zaten

Dediğiniz doğru ama ben kasayı açmadan ve başka bilgisayarlarda da kullanacağım. O yüzden bana harici kablo lazım.

v2-63891-1_large.jpg

Bütçe müsait ise bunu alabilirsiniz. Okuluma aldırmıştım 2-3 senedir sorunsuz kullanıyoruz. Tek tuşla klonlama da yapıyor...

Geri