Şarj cihazı ücreti

Kodla Büyü

ozkanozen

Aktif Üye
öğrencilerin kullanım hatasından dolayı bozulan şarj cihazlarını servise gönderdiğimizde servis bizden 10 tl karşılığında değiştirilebileceğini söyledi. ben de buna istinaden yaklaşık 30 öğrenciden 10 ar tl topladım. ancak 0800 211 28 44 numaralı telefondan sipariş etmek istediğimde cihaz başına 23 tl talep ettiler. pybs.eba da cihaz 10 tl görünüyor. servis tutanaklarında 10 tl görünüyor. ama 23 tl talep ettiler. yakın zamanda sipariş eden var mı ? varsa kaç tl den sipariş verdiniz. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

ben daha önce çok sipariş verdim. telpanın banka hesap no ları var : http://www.telpa.com/Iletisim
oraya 30tl yatırıp açıklamaya " ad soyad 3 tane etab5 adaptör " yazın ardından dekontu dekont@telpa.com a mail atın ve http://www.telpa.com/ sitesindeki canlı destek hizmeti üzerinden durumu anlatın.

dekontu teyit edip siparişinizi onaylayacaklar.

etab4 adaptörü isterseniz fiyat öyle oluyor, ben etab5 adaptörü istiyorum. pybs deki fiyatlar etab5 için. 5in adaptörü ile 4ün adaptörü arasındaki fark lambasız olması :)

tşk hocam. sadece adaptör başlığını mı gönderdiler yoksa kablo ile beraber mi gönderdiler ?

hocam bizde geçen hafta aldık öğretmen arkadaşın tableti için. adaptör ve e-tab4 öğretmen tableti kablosu. 23 tl dediler ki sistemde de 23 tl yazıyordu. ürün elimize ulaştığında faturanın 20 tl olarak kesildiğini gördük fakat 3 lira için arayıp da sormadım açıkcası niye fatura 20 tl de 23 tl alıyorsunuz diye.

ozkanozen' Alıntı:
tşk hocam. sadece adaptör başlığını mı gönderdiler yoksa kablo ile beraber mi gönderdiler ?
adaptör 10 usb kablo 5 tl. ayrı ayrı yada birlikte alabilirsiniz. adaptör+kablo için 15tl yatırdım kargo ücreti yok :)

Ben daha dün sipariş verdim e-tab 5 adaptör 13 tl kablosu da 5 tl toplam 18 tl . 2 adet sipariş verdim.30 tl üstünü kapıda ödeyebiliyormuşuz.

Vay be resmen paradan para kazanıyor adamlar. 10 numara garanti olsa keşke Avrupa'daki gibi.

Değişik bir durum servis kime ne tutturursam havasında sanki. Eba da cihaz ve kabloyu ayirmis sanirim ikisine 15 tl fiyat belirlemiş ancak arkadaslardan biri 18 tl biri 15 tl digeri de 23 tl den siparis vermis. Yarın tekrardan görüşeyim.

Geri