Sarf Malzemesi satan arkadaş kimdi acaba.

Kodla Büyü

xodeda

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Klavye türü Q klavye MEB okullarda F klavye kullanılmasını istiyor. Eğer sorun değil diyorsan bence bu klavye yeterli olur pahalı klavye bakmaya gerek yok.

f klavyeleri çocuklar kırıyorlar bilerek.

önceki sene okulda tek bilişimciydim ve 1 tane bile klavye mouse kırılmadı. dersler zorunlu oldu 2 bayan geldi Allah onları bildiği gibi yapsın 1 senede labı çöplüğe çevirdiler. seminer döneminde 15+15, 1 ay amele gibi çalıştım liselerden bilgisayar dilendim bu sene biraz adam ettim işte.

senelerdir hep başka bilişimcilerle çalışmak istedim diğer arkadaşlara imrendim. hay istemez olaydım.

Hocam yaramı deştin akşam akşam :)

hasari' Alıntı:
Klavye türü Q klavye MEB okullarda F klavye kullanılmasını istiyor. Eğer sorun değil diyorsan bence bu klavye yeterli olur pahalı klavye bakmaya gerek yok.

ha bu arada madem meb f istiyor göndersin o zaman okullarada kullanalım.. ben çocuklardan 1 er tl toplayarak alıyorum bunları. adamı sinir ediyorlar. çocuklar heryerde q ya alışmış sen önlerine f koyarsan içine ederler böyle. bu meb in yaptığıda iş değil yani.

Şahsen okulda zümrem olması hoşuma gider ama sizde ters tepmiş. Okul ortamını en iyi siz bilirsiniz en iyisine de siz karar verebilirsiniz. :)

Geri