SanalReyonum güvenilirmi acaba? [SONUÇ]

Kodla Büyü

tuncay2744

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://www.sanalreyonum.com/urun/samsun ... atId=27177

arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum da sanalreyonum biraz kafamı kurcalıyor. Alış veriş yapanlar varsa yorumlayabilirmi?
Telefon için ne düşünüyorsunuz, bunumu alsam yoksa 500 tl ekleyip HTC mi düşünsem. Aslında yukarıdaki makina gayet iyi; 1.4 Ghz işlemcisi, görüntülü konuşması var. Tek kötü tarafı ekran LED değil TFT.

EKLEME :
Arkadaşlar 3. günde geldi telefon, siteye güvenilebilir. İlginize duyrulur...

Re: SanalReyonum güvenilirmi acaba?

Ben daha önce kullandım. Sıkıntı yok. (Ne aldığımı unuttum) Yalnız taksitte vade farkı çok alıyorlardı.

hocam eğer telefonunuz iş görüyorsa para sıkınıtızda varsa biraz daha bekleyin üzerine biraz daha ekleyin gidin samsung note yada galaxy3 alın.Samsung note 2200 falan yazıyorlar ama teknomarketler indirim yapıyor dün bir yerde 1788 e gördüm daha da düşeer 1-2 ay içinde 1300-1400 lere düşer galaxy s3 de 1800 civarı girecek piyasaya oda bir kaç ay içinde 1300-1400 lere geriler.Bence bekleiyn onlardan alın müthiş bunlar. Özzelikle samsun note ekran açısından çok iyi galaxy3 ünde işlemcisi çok iyi işte değerlendirin.Ama o dediğinizi almayn bunları düşünün bence ya böyle bir telefon alınmalı yada gidip 200 tl ye sadece arama için bir telefon alınmalı.Aradakilere verilen paralara yazık.

cefecan' Alıntı:
hocam eğer telefonunuz iş görüyorsa para sıkınıtızda varsa biraz daha bekleyin üzerine biraz daha ekleyin gidin samsung note yada galaxy3 alın.Samsung note 2200 falan yazıyorlar ama teknomarketler indirim yapıyor dün bir yerde 1788 e gördüm daha da düşeer 1-2 ay içinde 1300-1400 lere düşer galaxy s3 de 1800 civarı girecek piyasaya oda bir kaç ay içinde 1300-1400 lere geriler.Bence bekleiyn onlardan alın müthiş bunlar. Özzelikle samsun note ekran açısından çok iyi galaxy3 ünde işlemcisi çok iyi işte değerlendirin.Ama o dediğinizi almayn bunları düşünün bence ya böyle bir telefon alınmalı yada gidip 200 tl ye sadece arama için bir telefon alınmalı.Aradakilere verilen paralara yazık.

Hocam bende sizin gibi düşündüm ilk başta ama bu makina da gayet başarılı aslında. Ben Androide geçmek istiyorum artık. Bunun içinde deli makina alacak bütcem yok maalesef :(
Androide geçmek Angry Bird oynamak ve Gingerbread keyfini sürmek için iyi bir başlangıç bence :mrgreen:

ben daha önce bu siteden philips ütü aldım hem de 2 kez bi sorun yaşamadım.. telefona gelince bir kaç hafta önce aldım 750 lira 12 taksite şimdi fiyat düşmüş..
telefon çok güzel herşeyiyle ama şarj aletini yanımda taşıyorum internete giriyosanız 1 gün gidiyo şarjı, ama galaksy s II lerde de durum aynıymış o açıdan ben çok memnunum... hem galaksy SII ler çook büyük ya :lol: bu çok kibar :roll:

tuncay2744' Alıntı:
cefecan' Alıntı:

Hocam bende sizin gibi düşündüm ilk başta ama bu makina da gayet başarılı aslında. Ben Androide geçmek istiyorum artık. Bunun içinde deli makina alacak bütcem yok maalesef :(
Androide geçmek Angry Bird oynamak ve Gingerbread keyfini sürmek için iyi bir başlangıç bence :mrgreen:

Tabiki tercih sizin hocam.

Bu site piyasadan uygun fiyat veriyor, bende elektrikli süpürge almıştım 3 günde geldi.

cefecan' Alıntı:

sayın hocam,ben de hocama katılıyorum :+1:

aldığın urunde sorun çıkmazsa zaten işin olmaz.... ama sorunlu ürün gelirse aylarca bekletiyorlar adamlar sanki sorun oldugunu biliyor telefona bile bakmıyor... hepsi burada gibisi yok... Samsung Galaxsı 2 aldık elimizde parladı hale bekliyoruz...

Hocam sitede sıkıntı yok da garantisini sorun arayıp. Telpa olmayabilir. Ben de bu telefonu araştırıyorum uzun zamandır. 1000 liranın altında ki en iyi telefonu samsungun. Arada 150 lira olmasına rağmen 5830 dan çok daha mantıklı.

bende bu siteden televizyon almayı düşünüyorum ama işte güven konusu pek oluşmadı. Başka alış veriş yapan arkadaşalar varsa site hakkında bilgi verirse sevinirim.

Ben defalarca alışveriş yaptım, hiçbir sıkıntı oluşmadı. Fiyatları makul ama kargo en az 10 lira alıyor, vade farkı da çok galiba.

Geri