Samsung tab A7 milli eğitim bakanlığının dağıttığı tablet inceleme

Kodla Büyü

mesutnavruz

Site Gezgini

Değerli arkadaşlar milli eğitim bakanlığının dağıtmış olduğu SAMSUNG TAB A7 Tabletin kutu açılımı kurulum ve incelemesini yaptık. Faydalı olması ümidiyle

Bizim ilde de bu cihaz gelecek sanırım. Tabletler hakkında tavsiyeniz neler? Okullarda teslimden başka işlem yapıldı mı (tablet kurulumu gibi)? Köyde çalıştığım için muhtemelen veliler kurulum da isteyecekler. Kolay kurulum konusunda nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz?

Dağıtım ölçütü nedir ben anlamadım. Aylık geliri 6000-7000 tl olan memurların, işcilerin çocuklarına da verdiler.

Dağıtım ölçütü nedir ben anlamadım. Aylık geliri 6000-7000 tl olan memurların, işcilerin çocuklarına da verdiler.
Hocam maddi durum, öğrenci başarısı ve kardeş sayısı. Bu üç değer üzerinden bir algoritma oluşturulmuş. Bir ihtiyaç puanlaması yapılmış.

Google play de BİP uygulamasını aradık fakat bulamadık. Hem Mobil internet ile hem de kablosuz internet ile denedik. Bu tablete yükleniyor mu acaba bip?

bizim okulumuzda aidata tablet dağıtıldı. google play servisleri yok. uygulama indirmek için chromedan ya da uygulama paylaşarak yüklenebiliyor. zoom bile yüklü değil zoomdan derste konuşmak için tabletin mikrofonunun içinde bağırmak gerekiyor ki karşı taraf seni duyabilsin. o kadar masraf ediliyor hiç mi bir Allahın kulu denemez test etmez.

Bizim ilde de bu cihaz gelecek sanırım. Tabletler hakkında tavsiyeniz neler? Okullarda teslimden başka işlem yapıldı mı (tablet kurulumu gibi)? Köyde çalıştığım için muhtemelen veliler kurulum da isteyecekler. Kolay kurulum konusunda nasıl bir yol izlememi tavsiye edersiniz?
hocam bende köy okulundayım. öğrencilere tüm kurulumu yapıp canlı derse girmeye hazır şekilde teslim ettim. evrak işi de olacak veli ve öğrenci imzası aldık. videoda yaptığım tüm işlemleri anlattım. youtube kanalımdan takip edebilirsiniz https://www.youtube.com/c/HayalEtKodla

o konuda kesinlikle katılıyorum size. Oluşturulan algoritmada hatalar olsa gerek. bize söylenen ailenin maddi durumu, ders başarısı ve okula giden kardeş sayısına göre değerlendrme yapıp tabletler gönderildiği. daha kötüsü bazı veliler bunu söylediğimiz halde bana vermedin ona verdin sizi şikayet edecem diye tehditler savuruyor :)

bizim okulumuzda aidata tablet dağıtıldı. google play servisleri yok. uygulama indirmek için chromedan ya da uygulama paylaşarak yüklenebiliyor. zoom bile yüklü değil zoomdan derste konuşmak için tabletin mikrofonunun içinde bağırmak gerekiyor ki karşı taraf seni duyabilsin. o kadar masraf ediliyor hiç mi bir Allahın kulu denemez test etmez.
onun hakkında bilgim yok hocam. bize bu geldi. ilginç olan şu ki bakanlık 8 çekirdek 3 gb ram 32 hafıza gibi özellikleri baz alarak tablet dağıtacak. size gelen gönüllülerin gönderdiği olmasın?

Dağıtılan tablette sim kart takıldıktan sonra sadece acil aramalara açık görünüyor ve mobil bağlantı açılamıyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu?

Hocam Samsun iline tabletler ulaştı. Haftaya velilere ulaştıracağız inşallah. Seri numaralarını ayarlar kısmından bulacağımız söylendi. Peki google hesabı kurulumu yapmak cihazın ilk açılış kurulumu için şart mı? Köy okulunda gorev yapiyorum ve Gmail hesabı almak için gerekli internet bağlantısı sıkıntı olacak.

Hocam Samsun iline tabletler ulaştı. Haftaya velilere ulaştıracağız inşallah. Seri numaralarını ayarlar kısmından bulacağımız söylendi. Peki google hesabı kurulumu yapmak cihazın ilk açılış kurulumu için şart mı? Köy okulunda gorev yapiyorum ve Gmail hesabı almak için gerekli internet bağlantısı sıkıntı olacak.
Şart değil. Her şeyi atla, geç diyerek seri no yu öğrenebilirsiniz.

şart değil hocam. google hesabı uygulamaları indirmek için şart. cihaz google hesabı olmadan açılabilir. açıldıktan sonra arama kısmına girip *#06# yaptığınızda seri no ve imei çıkar karşınıza

hocam köy okulundaysanız videoda anlattığımı yapın.hatta güncellemeleri yapmayın. eba ve zoom yüklensin yeter.

Bazı okullarda da gm etab 20 dağıtılmış. Özelliklerine baktım 4gb ram 64gb hafıza var. Fakat cihaz sanki meb için özel üretilmiş galiba piyasada böyle bir cihaz yok.

Bazı okullarda da gm etab 20 dağıtılmış. Özelliklerine baktım 4gb ram 64gb hafıza var. Fakat cihaz sanki meb için özel üretilmiş galiba piyasada böyle bir cihaz yok.
evet hocam bir kaç yerden daha duydum onu. özelliklerini de inceledim gayet iyi görünüyor. Şahsi fikrimi belirtmem gerekirse Samsung çok daha hoş görünüyor hocam.

Arkadaşlar , dağıtılan sim kartlarda tanımlı 25 gb internet olduğu doğru mu? Eğer öyleyse bu bir defaya mahsus mu verildi ?

Geri