Samsung PL50 mi Kodak M530 mu

Kodla Büyü

mailicin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar;

Amatör olarak kullanmak için makina almayı düşünüyorum. İki makina arasında kaldım. Anlayan arkadaşlar rica etsem yardımcı olabilir misiniz? Hangisi fiyatına göre daha iyidir?
Samsung PL50 - 265 TL
Kodak M530 - 285 TL

hocam bence kesinlikle samsung pl50 diyorum. ben çok memnunum samsungtan. kodakta kullandım ama hemen elden çıkardım. hiç hoşuma gitmedi açık konuşayıım.

Casio Exilim Z33 tavsiye ederim. Hem hafif ve kaliteli bir fotoğraf makinesi hem de 848x480 boyutlarında video çekimi yapabiliyor.
Yüz tanıma, AntiShake gibi ekstra özellikleri de var. Bataryası bir şarjla 300 çekim yapıyor. Fiyatı da 240-250 TL civarında.
Yok derseniz Fujifilm AV100'e bakın. Onda ise HD kalitede foto ve video çekim özelliği var. Fiyatı 200 TL civarında.
Samsung veya Kodak'ı niye tercih ettiniz anlayamadım?
İkisi de bu makineden daha ağır ve kaba. 640x480 video çekebiliyorlar.
Aman Sony almayın. Tamam kaliteli makine ama MemoryStick Pro yuvası ararsınız sonra...

c1han' Alıntı:
Casio Exilim Z33 tavsiye ederim. Hem hafif ve kaliteli bir fotoğraf makinesi hem de 848x480 boyutlarında video çekimi yapabiliyor.
Yüz tanıma, AntiShake gibi ekstra özellikleri de var. Bataryası bir şarjla 300 çekim yapıyor. Fiyatı da 240-250 TL civarında.
Yok derseniz Fujifilm AV100'e bakın. Onda ise HD kalitede foto ve video çekim özelliği var. Fiyatı 200 TL civarında.
Samsung veya Kodak'ı niye tercih ettiniz anlayamadım?
İkisi de bu makineden daha ağır ve kaba. 640x480 video çekebiliyorlar.
Aman Sony almayın. Tamam kaliteli makine ama MemoryStick Pro yuvası ararsınız sonra...

Hocam aslında biraz acele oldu ve alacağım mağazadakiler arasından seçim yaparak bu makinalarda karar kıldım. Yorumlarınıza bakacağım

ben okula nıkon l120 yada fujıs3300 almayı dusunuyorum.
samsung eksileri Lithium - Ion Batarya olması senı bağımlı yapar,optik zoom çok az,video çözünürlüğü az
Kodak M530 eksileri Lithium - Ion Batarya olması senı bağımlı yapar, kodak özellik olarak samsungdan daha iyi görünüyor.

Geri