samsung not 3 belge foto prg. öneri

Kodla Büyü

aydin67

Seçkin Üye
Seçkin Üye
selam,
arkadaşlar ben md yard olarak okul öğretmenlerine watsaptan duyuru için Dys den belge foto çekip paylaşmak istiyom fakat mevcut sams not 3 ile çektiğim foto okunamıyor diyorlar acaba prg önerisi olan var mı
selamlar saygılar

Cihazın kendi kamara uygulamasından çekip daha sonra whatsapp galeri den foto atın. whatsapp tan direk foto çekip göndermeyin

whatsapp monitör resmi çekip fotograf atan idareciden nefret ediyorum, whatsapp denir ya, hiçbir resmiyeti yok ve telefon hafızası dolduruyor, saçma sapan mesajlar dönüyor, hem idareciler hemde öğretmenler mail kullanmayı alışkanlık haline getirmeli

Hocam ben paylaşım yapacağım zaman
Bilgisayardan lightshot programı ile ekran görüntüsü alıp telegram masaüstü (MEB hattında çalışır) programı ile kendime gönderiyorum. Bu şekilde paylaşınca daha güzel ve okunur duruyor.

google drive da bir klasör açın duyurular diye yazıyı indirip oraya yükleyin telefonunuzdan dosyanın linkini paylaşın paylaşın öğretmenler ile orjinalini okusunlar fotoğrafının yerine

işin içinde telefon olması şart arkadaşlar artık öğretmenler devamlı telefona bakıyorlar bu iş kaçınılmaz artık

Bilgisayardan lightshot programı ile ekran görüntüsü alıp telegram masaüstü (MEB hattında çalışır) programı ile kendime gönderiyorum. Bu şekilde paylaşınca daha güzel ve okunur duruyor.
bu iş whatsapp ta oluyor mu teşekkürler ilginiz için,

bu iş whatsapp ta oluyor mu teşekkürler ilginiz için,
Mümkün.
Fotoğrafı WhatsApp ile çekmeyin kendi kamera uygulaması ile çekin.
Sonra göndereceğiniz kişiye WhatsApp üzerinden
Ekle>Belge'den fotoğrafı seçin. O zaman fotoğrafın kalitesi bozulmuyor.
Ekle>Galeri i'den atınca kalite düşüyor.
Android kullanıcısıyım daha önce denedim oluyor, Ios da oluyor mu bilmiyorum.

Son düzenleme:
telegramda whatsappa belge atamadım
go0gle dravirdada bi türlü yapamadın telefondan dreyveri açtığımda dosyayı göremedim bilgisarda görülüyor
başka önerisi olan var mı

go0gle dravirdada bi türlü yapamadın telefondan dreyveri açtığımda dosyayı göremedim bilgisarda görülüyor
Hocam telegram da belgeyi yada yazıyı direk paylaş özelliği var. Ama isterseniz galeri ye yada dahili depolama birimine kaydet derseniz daha rahat oluyor.

teşekkür ederim işime yaradı

telefonla çektiğim fotoğrafları google drive da klasörleyip bilgisayardan açıp mebpanelden web sitesine yüklüyorum.(Bilgisayarda da depolamak için kulağı tersten göstermiş gibi oluyor ama google drive erişiminde problem yok demek istediğim)

Geri