Samsung Galaxy Ace S5830 aldım yorumlarınız

Kodla Büyü

muzo696

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Samsung Galaxy Ace S5830 ( 2 GB Hafıza Kartı Hediye )

arkadaslar bu cıhazı aldım nasıl 400 tl ye 1 aylık makına garantısı kutusu mevcut sızce nasıl...

pahalı mı aldım nee...

Spot galiba. Fiyat süper. YEterki orjinal kora veya made by samsung olsun. Makina zaten çok iyi.

hocam sıfırı 550-600 civarı.fiyat gayet iyi bence.bende artık sıfır almak yerine bu tarz telefonlara yöneliyorum.çok daha mantıklı geliyor bana da.hayırlı olsun bu arada...

Sıfırı dün 574 TL idi Vatan'da. HB'de de %10 WP ile 575 TL'ye geliyor şu anda.
Hocam sıfırdan farkı yoksa, kullanılmamışsa ya da çok az kullanılmışsa, düşmemişse normal fiyata almışsınız. Güle güle kullanın, güzel telefon.

ben 500tlye kadar düşünce alacam bu makinadan...yakında düşer yada bir kampanya çıkar diye düşünüyorum

hocam telefon daha 20 gunluk kutulu garantili bir telefoncu arkadasım bu gun almıs denk geldım ve bana tavsıye ettı hıc ozellıklerıne bakmadım fıyatına bakmadım ucuzmu pahalımı bakmadım ama sonradn kafam karıstı pahalımı acaba dedım.....

ortalama bir cihaz işte 280mb ram ve 180 mb dahili hafızası idare eder ram miktarı düşük olunca aynı anda çok fazla uygulama açılmıyor hatta 2-3 tane web stesi aynı anda açılınca ramin tamamı tükeniyor makina ağırlaşıyor. oyunlarda ise hd oyunlar haricindekileri hemen hemen tamamını açıyor son günlerin en popüler oyunu angry birds de ise bazı levellerde ağırlaşmalar oluyor ama genel olarak iyi.
bence hiç bu cihazı almamalıydınız teknolojisi eskidi bile youtube dan gördüğüm kadarıyla ice cream sandvich bu cihaza bir beden büyük gelmiş seri çalışmıyor zaten işlemcisi android 4 için yeterli değil.

hocam pahalı falan değil.zaten telefonun sıfırı 650 lira civarı.1 aylık bir telefonu ne kadara alabilirsiniz ki.gayet normal...

bilmeden boş konuşanlara aldırma. şuan 600-650 arası o telefon. bilende konuşuyor bilmeyende.

Geri