Samsun BTR görevlendirmeleri başlıyor..

Kodla Büyü

lleoni510

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bugün saat 16.58 itibariyle Samsun BTR görevlendirme yazısı e-postalara gönderildi. 17 Ekime kadar dilekçelerin İl MEM e ulaşması gerekiyormuş. Bilginize..
Hayırlısı olur inşallah..

Hocam ben yazıyı bugün müdürüme gösterdim ama bana formatörlük devam edecek bu fatih projesi okullarında diyor :( hayır hocam artık formatörlük yok BTR var diyorum yok olmaz diyo :( benim okulum ilkokul oldu sadece sabahtan 17 saat dersim var 8 de başlıyor derslerim, günde 6 saat çalışacaksam 8de gelip 2 de çıkmam gerekir dimi?

betty' Alıntı:
Hocam ben yazıyı bugün müdürüme gösterdim ama bana formatörlük devam edecek bu fatih projesi okullarında diyor :( hayır hocam artık formatörlük yok BTR var diyorum yok olmaz diyo :( benim okulum ilkokul oldu sadece sabahtan 17 saat dersim var 8 de başlıyor derslerim, günde 6 saat çalışacaksam 8de gelip 2 de çıkmam gerekir dimi?
Hocam gönderilen yazının en sonundaki tablonun altındaki açıklamalarda açıkça yazıyor. (Madde 5) Ders saatimiz haftada 30'u aşmayacaktır. 8-5 olayı bitti.

Hocam o yazıyı ekleyebilir misiniz...diğer iller için de örnek olabilir samsun...bazı müdürler 30 saat yazmıyor diye diretiyor...

gelen yazı....

Ekli dosyalar

• BT Rehberlik Görevi_2012.rar
    471.1 KB · Görüntüleme: 247
evet o maddeleri tek tek okudum ben doğru anlamışım ama idarecilerimiz hala resmi yazı gelmeden konuşmaya gerek yok diyor..ya peki ilkokullarda da BTR öğretmenliği görevi hemen başlayacak değilmi? fatih projesi uygulanmıyor henüz ama 2 tane çalışır durumda BT sınıfı var

Ekli dosyalar

• yazı.jpg
    yazı.jpg
    166.2 KB · Görüntüleme: 898
  • EK-1.rar
    6.6 KB · Görüntüleme: 143
betty' Alıntı:
evet o maddeleri tek tek okudum ben doğru anlamışım ama idarecilerimiz hala resmi yazı gelmeden konuşmaya gerek yok diyor..ya peki ilkokullarda da BTR öğretmenliği görevi hemen başlayacak değilmi? fatih projesi uygulanmıyor henüz ama 2 tane çalışır durumda BT sınıfı var
Önce fatih projesi kapsamındaki okullarda görevlendirileceğiz. Onlar bittikten sonra hemen peşinden diğer BT sınıfı bulunan okullara sıra gelecek.

lleoni510' Alıntı:
Arkadaşlar bugün saat 16.58 itibariyle Samsun BTR görevlendirme yazısı e-postalara gönderildi. 17 Ekime kadar dilekçelerin İl MEM e ulaşması gerekiyormuş. Bilginize..
Hayırlısı olur inşallah..

Okul mailine sabahtan beri bakıyorum yok bişe.Formatörlük görevlendirmesi sonucu müdürüm giriş çıkış imzası yapmıştı tamda üstüne çok iyi geldi bu BTR durumu.Süperrrr

bu yıl il değiştirerek samsundan ayrıldım, eleştiri olduğu kadar akdir ve övgüyü hakediyor il deki arkadaşlar, çünkü bu kadar açıklayıcı ve net bir yazı ile görevlendirme yapacak olması çok önemli, tekrar il Eğitici arkadaşlara ve bu konuda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum, başka il'de de yok böyleaçıklayıcı yazı bunu bilin, bazı aksaklıklar olsada eminim birilerinin inadı ile olan şeylerdendir. mesela bize bir yazı göndermişler bir sayfa bile değil, yarısı da hikaye.. hayırlısı olsun bir haftadır buradaki gelişmeleri takip edemedim ama bildiğim kadarıyla yazayım keşke tüm illerdeki bilgisayarcılar bir olup kabul etmesek, bu işi kalıcı hale getirilmesini sağlasak diye düşünüyorum, hala taslak olduğunu düşünerek yazdım bunu, fatih bitti eskiye dön olmayacağının garantisi olsa

Evet eğitici formatör arkadaşlara gerçekten teşekkür ederim heleki Bayram bey sağolsun her yazıyı ayrıntılı bir şekilde açıklayarak yazıyor.. çok teşekkürler

sefeze' Alıntı:
Samsun Bt formatörlüğü iptal mi edilecek yoksa isteyenmi BTR ye geçecek??
Eğer istiyorsanız ders saatinizi 30'a tamamlayacak şekilde rehberlik yapacaksınız, istemiyorsanız 21'e tamamlayacak şekilde yine rehberlik yapacaksınız hocam.

bayram beye emeğinden dolayı teşekkür ederim..çoook açıklayıcı bütün anlamazların bile anlayabileceği dilden yazmışlar saolsunlar.

peki arkadaşlar iki tane bt öğretmeni varsa ve ikisi de btr istiyorsa öncelik kimin olacak?

hocam açık yazılmış yönetmeliği okursan belli ...öncelik şu sıra , şu sıra diye yazıyor

akan' Alıntı:
bayram beye emeğinden dolayı teşekkür ederim..çoook açıklayıcı bütün anlamazların bile anlayabileceği dilden yazmışlar saolsunlar.

:D Gerçekten de çok açıklayıcı olmuş teşekkürler... Tokat a da örnek olur inşallah...

karinca_52' Alıntı:
hocam açık yazılmış yönetmeliği okursan belli ...öncelik şu sıra , şu sıra diye yazıyor
bir kaç kere okudum hocam :oops:
"8-Okulda birden fazla BT Rehber Öğretmenlik Görevi yapabilecek öğretmen varsa ve bunlardan biri kendi okuluna BT Rehberlik görevi için görevlendiriliyorsa; BT Rehberlik Görevi almayan diğer öğretmen görev talep ediyorsa bunu tercihlerinde belirtecektir..." iki öğretmende okulunu istiyorsa bir yıl biri bir yıl biri mi olur yoksa her görevlendirmede puanı yüksek olan veya norm fazlası olmayana mı öncelik tanınır?

hocam madde 5 de açık yazmış eğer aynı görevi taşıyor sa

a) Doktora yapan
b) Yüksek lisans yapan
c) En fazla hizmet puanına sahip olan btr rehber öğretmen olur

kahramanmaraşa da örnek olur inş. gerçekten tebrik ediyorum, oturmuşlar, yazmışlar, karışıklık felan kalmamış :++:

easytr' Alıntı:
türkiyede gerek formatörlük gerek btr işini en iyi yapan il samsundur. bayram çapkın ve selçuk hocaya helal olsun
Selçuk hoca liseden kimya ve bilgisayar derslerime girerdi. Hakikaten iyidir kendisi. Çok kahrımızı çekmiştir zamanında.

Bayram Bey' sonsuz sabrı ve emekleri için çok teşekkürler....
:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

Az önce tercih formumu doldurup gönderdim. Hayırlısı neyse o olsun herkes için.
Kaç gündür Bayram Bey'i de soru yağmuruna tuttum. :roll: Sabrı için buradan da tekrar teşekkür ediyorum kendisine. :alkis:

Geri