Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Samsun BTR görevlendirmeleri başlıyor..

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında lleoni510 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. lleoni510

lleoni510 Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar bugün saat 16.58 itibariyle Samsun BTR görevlendirme yazısı e-postalara gönderildi. 17 Ekime kadar dilekçelerin İl MEM e ulaşması gerekiyormuş. Bilginize..
    Hayırlısı olur inşallah..

2. betty

betty Site Gezgini

Hocam ben yazıyı bugün müdürüme gösterdim ama bana formatörlük devam edecek bu fatih projesi okullarında diyor :( hayır hocam artık formatörlük yok BTR var diyorum yok olmaz diyo :( benim okulum ilkokul oldu sadece sabahtan 17 saat dersim var 8 de başlıyor derslerim, günde 6 saat çalışacaksam 8de gelip 2 de çıkmam gerekir dimi?

3. engin724

engin724 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam gönderilen yazının en sonundaki tablonun altındaki açıklamalarda açıkça yazıyor. (Madde 5) Ders saatimiz haftada 30'u aşmayacaktır. 8-5 olayı bitti.

4. gokhan_keskin55

gokhan_keskin55 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam o yazıyı ekleyebilir misiniz...diğer iller için de örnek olabilir samsun...bazı müdürler 30 saat yazmıyor diye diretiyor...

5. McRAM

McRAM Seçkin Üye Seçkin Üye

gelen yazı....

Ekli Dosyalar:

6. betty

betty Site Gezgini

evet o maddeleri tek tek okudum ben doğru anlamışım ama idarecilerimiz hala resmi yazı gelmeden konuşmaya gerek yok diyor..ya peki ilkokullarda da BTR öğretmenliği görevi hemen başlayacak değilmi? fatih projesi uygulanmıyor henüz ama 2 tane çalışır durumda BT sınıfı var

Ekli Dosyalar:

7. engin724

Ekli Dosyalar:

8. sefeze

sefeze Site Gezgini

Okullar mailler gelmedi daha beklemedeyim..

9. engin724

Önce fatih projesi kapsamındaki okullarda görevlendirileceğiz. Onlar bittikten sonra hemen peşinden diğer BT sınıfı bulunan okullara sıra gelecek.

10. sefeze

sefeze Site Gezgini

Samsun Bt formatörlüğü iptal mi edilecek yoksa isteyenmi BTR ye geçecek??

11. sefeze

sefeze Site Gezgini

Okul mailine sabahtan beri bakıyorum yok bişe.Formatörlük görevlendirmesi sonucu müdürüm giriş çıkış imzası yapmıştı tamda üstüne çok iyi geldi bu BTR durumu.Süperrrr

12. patari

patari Seçkin Üye Seçkin Üye

bu yıl il değiştirerek samsundan ayrıldım, eleştiri olduğu kadar akdir ve övgüyü hakediyor il deki arkadaşlar, çünkü bu kadar açıklayıcı ve net bir yazı ile görevlendirme yapacak olması çok önemli, tekrar il Eğitici arkadaşlara ve bu konuda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum, başka il'de de yok böyleaçıklayıcı yazı bunu bilin, bazı aksaklıklar olsada eminim birilerinin inadı ile olan şeylerdendir. mesela bize bir yazı göndermişler bir sayfa bile değil, yarısı da hikaye.. hayırlısı olsun bir haftadır buradaki gelişmeleri takip edemedim ama bildiğim kadarıyla yazayım keşke tüm illerdeki bilgisayarcılar bir olup kabul etmesek, bu işi kalıcı hale getirilmesini sağlasak diye düşünüyorum, hala taslak olduğunu düşünerek yazdım bunu, fatih bitti eskiye dön olmayacağının garantisi olsa

13. betty

betty Site Gezgini

Evet eğitici formatör arkadaşlara gerçekten teşekkür ederim heleki Bayram bey sağolsun her yazıyı ayrıntılı bir şekilde açıklayarak yazıyor.. çok teşekkürler

14. engin724

Eğer istiyorsanız ders saatinizi 30'a tamamlayacak şekilde rehberlik yapacaksınız, istemiyorsanız 21'e tamamlayacak şekilde yine rehberlik yapacaksınız hocam.

15. akan

akan Seçkin Üye Seçkin Üye

bayram beye emeğinden dolayı teşekkür ederim..çoook açıklayıcı bütün anlamazların bile anlayabileceği dilden yazmışlar saolsunlar.

16. pascaline

pascaline Site Gezgini

peki arkadaşlar iki tane bt öğretmeni varsa ve ikisi de btr istiyorsa öncelik kimin olacak?

17. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

hocam açık yazılmış yönetmeliği okursan belli ...öncelik şu sıra , şu sıra diye yazıyor

18. gokhan_keskin55

gokhan_keskin55 Seçkin Üye Seçkin Üye

:D Gerçekten de çok açıklayıcı olmuş teşekkürler... Tokat a da örnek olur inşallah...

19. pascaline

pascaline Site Gezgini

bir kaç kere okudum hocam :oops:
    "8-Okulda birden fazla BT Rehber Öğretmenlik Görevi yapabilecek öğretmen varsa ve bunlardan biri kendi okuluna BT Rehberlik görevi için görevlendiriliyorsa; BT Rehberlik Görevi almayan diğer öğretmen görev talep ediyorsa bunu tercihlerinde belirtecektir..." iki öğretmende okulunu istiyorsa bir yıl biri bir yıl biri mi olur yoksa her görevlendirmede puanı yüksek olan veya norm fazlası olmayana mı öncelik tanınır?

20. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

hocam madde 5 de açık yazmış eğer aynı görevi taşıyor sa

a) Doktora yapan
    b) Yüksek lisans yapan
    c) En fazla hizmet puanına sahip olan btr rehber öğretmen olur

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal