Samsun BTR görevlendirmeleri Başladı

Kodla Büyü
umarım cins bir müdür çıkmaz karşımıza. eğitim-öğretim saatleri içerisinde deyip programı yaymaz. ilçe de 2 bt ci var. 3 tane fatih olan okul var. başka bir okul istemek zorunda kalıcam.

aralıklı ders programı oluşturmasından bahsetmiştim hocam. buna engel olabilecek hiçbişey yok. okul idaresine kalmış bişey. kendi okuluma görevlendirilmeyeceğim büyük ihtimal.

leoahmet353' Alıntı:
aralıklı ders programı oluşturmasından bahsetmiştim hocam. buna engel olabilecek hiçbişey yok. okul idaresine kalmış bişey. kendi okuluma görevlendirilmeyeceğim büyük ihtimal.

öyle bir şey yaparlarsa sende o saatlerde elini hiç bir şeye sürme hocam

ya arkadaş ne aralıklı ders programından bahsediyosunuz, adamların gönderdiği yazı gayet açık sabahcıysan sabahcısın , öğlenciysen öğlenci, ekteki tabloda bile " İkili Öğretim İse Sabah/Öğle Öğretimden Hangisine Görevlendirileceği" diye bölüm var daha ne aralıklı ders programından bahsediyosunuz anlamadım.

aynen her şey basit ..... açık

07:30 - 12:30

veya

12:30 - 17:40

çalışma aralığı bu kadar

hocam madde 5 de açık yazmış eğer aynı görevi taşıyor sa

a) Doktora yapan
b) Yüksek lisans yapan
c) En fazla hizmet puanına sahip olan btr rehber öğretmen olur

Bayram bey 1 Kasım da mail atmış en son açıklama bu :

""Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevi" çalışmaları bölümümüzce tamamlanmış olup, atama bölümüne incelenmesi ve Makam onayı alınması için gönderilecektir.

Bakanlığımızca; "Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevi" hakkında tereddüde düşülen hususlar konusunda İllere bir açıklama gönderileceği bildirilmiştir. Bu yüzden incelenmesi ve onay alınması için atama bölümüne gönderilmesi süreci yavaşlatılmıştır. Bu sürecin 7-10 günü bulabileceği düşünülmektedir.

"Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevi" Valilik Makam onayı alınana ve okul müdürlüklerine gönderilene kadar; 28/09/2012 tarihli ve 28459 sayılı yazımızla görevlendirilen "BT Formatör Öğretmenlerimiz" BT Formatör Öğretmeni olarak görevlerine devam edecekler ve ücretlerini alacaklardır.

28/09/2012 tarihli ve 28459 sayılı yazımızdaki listede ismi olmayan, daha önce BT Formatör Öğretmenliği için başvuru yapmamış olan öğretmenlerimizden, BT Rehberliği Görevi için yeni başvuru yapmış olanlar varsa "Bilişim Teknolojileri Rehberliği Görevi" Valilik Makam onayı okullarına geldiklerinde yeni görevlerine başlayacaklardır."

Bt Formatör Öğretmenliği diye bir şey olmadığı halde halen 8-17 bekliyoruz.Bu süreçte en azından Bt Rehber Öğretmeni olarak bekleseydik, neyi bekliyoruz ki, Samsun anladığı şekilde uygulasın, Yeğitek yeni yazıyı ne zaman çıkarır Allah bilir, bir ay geçti bile :verymad: yazı çıkarsa da ona göre bir şeyler yapılır.Haksız mıyım?Bazı iller çoktan uygulamaya başladı bile, biz hala bekliyoruz..(Bayram Bey'e de söyledim ama bir daha uğraşmamak için bekliyoruz dedi, 1-2 hafta daha sürebilirmiş :( )

Geri