Saç şekillendirme (Erkek)

Kodla Büyü

coderfree

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Sayın bilişimci arkadaşlar,
Saç şekillendirme için ne kullanıyorsunuz? Bildiğim kadarıyla jöle, sprey, wax bunlar saç için zararlı. Bunların dışında saça zarar vermeyecek ürünler var mı? Genel olarak saçları her sabah yıkarım ama şu wax denen şeyden sürünce az kullansam da saçların zayıfladığını ve daha çok döküldüğünü fark ettim. Besleyici olan ve hafif kıvam veren bir şeyler var mı? Saçlar kısa olduğu için hafif şekillendirse yeter.
Özellikle erkek forum üyelerinin görüşlerini merak ediyorum.

berkan66' Alıntı:
Bilişimciler genelde kel olur, yanlış kişilere soruyorsun hocam :D :D :D
Doğru söylüyorsun hocam, tanıdığım Bilişim Teknolojileri Öğretmeni arkadaşlarım genelde tamamen kel olmasa da saçların büyük kısmı gitmiş oluyor :)

Osis Mess Up Mat Şekillendirici Krem Schwarzkopf ürünü 8 senedir kullanıyorum mükemmel bi şekillendirici, her sabah saçıma fön çeker son dokunuşu mess up la yaparım.. İçerisinde saçı besleyen keratinler varmış, saçlarımda dökülme hiç olmadı..dene memnun kalacağına eminim hocam, ıslak saça sürülmüyor ama kuru olacak saç..

20 senedir kullanırım bunların hepsini. sırma saçlı sayılırım. saçlarının güçlenmesini istiyorsan minoxil benzeri kullanabilirsin.

Bioxin kullan hocam, ama her gün değil, iki günde bir yıka, çok yıkamak da iyi değil.

Limon kullan hocam. Doğal sekillendirici :) Gençliğimde denemiştim birkaçkez. Çok işe yarıyor. Şimdi ise çok şükür kel değilim ama saçlarımı kısa kestirir oluruna bırakırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri