saç ekimi yaptıran?

Kodla Büyü

spider23

Süper Üye
Süper Üye
Selamlar; bizzat yada bir yakını saç ektiren var mı?neye dikkat edilmeli?
sonuçları nasıl oldu?
hiç dert edip araştıran arkadaş oldu mu??deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim..

arkadaş yaptırdı. dökülmeyen yerler sıksa sık ektir. seyrekse seyrek ektir. çok iyi oluyor kötü yanı maliyeti...

06Davut' Alıntı:
arkadaş yaptırdı. dökülmeyen yerler sıksa sık ektir. seyrekse seyrek ektir. çok iyi oluyor kötü yanı maliyeti...

maliyet 3000 ile 4000 lira arasında...senelerce minoxil-minoxidil içeren spreylere eminimkayda değer bir miktar yatırmışımdır...artık sıkıldım...bayadır düşünüyordum;eşim de destekledi.. yaza düşünüyorum;zaten ekimden 10 - 12 ay sonra saçlar çıkmaya başlıyormuş...en azından bi 10 -15 sene götürür sonrasında zaten yaş 50 ye yaklaşacak...

alın kısmına ekilenler tutuyor. fakat tepe kısmı olmuyor. ileriki yıllarda kafanız saçma sapan bir görüntüye kavuşabilir. önlerde sık üste taraf kel ense kısı sık kesin bilgidir

memduhbey' Alıntı:
alın kısmına ekilenler tutuyor. fakat tepe kısmı olmuyor. ileriki yıllarda kafanız saçma sapan bir görüntüye kavuşabilir. önlerde sık üste taraf kel ense kısı sık kesin bilgidir

yok hocam kafam tamamen kel değil; şakaklar girik; ön çizgi de bir miktar geriledi;ama orta kısım sağlam çok şükür...sağ - sol kanatlara takviye ile çözülecek gibi..

Geri