S4 telefonumun camı çatladı bildiğiniz bir tamirci?

Kodla Büyü

SiyahAdam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
vodafonedan aldığım Samsung S4 telefonumun camı çatladı daha garantisi var ama garanti kapsamı dışında olduğu için yüksek fiyat vereceklerini biliyorum..istanbul içinde tamir edebileceğim güvenilir bir yer biliyorsanız lütfen yardım edin..telefonun dokunmatiğinde hiçbir sorun yok sadece cam çatladı

mescan' Alıntı:
vodafonedan aldığım Samsung S4 telefonumun camı çatladı daha garantisi var ama garanti kapsamı dışında olduğu için yüksek fiyat vereceklerini biliyorum..istanbul içinde tamir edebileceğim güvenilir bir yer biliyorsanız lütfen yardım edin..telefonun dokunmatiğinde hiçbir sorun yok sadece cam çatladı

hocam öncelikle geçmiş olsun, nasıl çatladı? sanki forumda böyle bir konu vardı araştırdınız mı?

Aliexpresten ekran al youtubedan s4 screen replacement yaz vidyoyu izle aynini yap 50 liraya hallet yoksa telefoncuya git 10 katina yaptir

bende de enlemesine çatlak ama dokunmatiğinde herhangi bir sıkıntı yok. ekran açıkkende belli bile olmuyo. eğer sizinde öyleyse gerek yok fazladan masrafa. illa yaptırırım diyosan 250-300 lirayı çıkar gözden

eşim bulaşık makinasının üzerine bırakmış sanırım aşırı sıcaktan çatlamış..3 cm kadar bir çatlak ve göze batıyor ne yazıkki..tanıdık bu işin ustası biri lazım..internette 90 tl ye bile yapan var ama sonuçları kötü olabilirmiş

bu tür telefonlar havalı havya ile ekranını dğeişiyorlar. Ama tam performanslı çalışmıyor. Ekrana toz doluyor
ya dokunmatik basmıyor. Cokcok özel bir işcilik ile yapan birini bulmanız lazım.
yada bekleyip ekranıda çatlattıktan sonra komple ekranı değiştirirseniz dahada iyi olur.
cam değişirken ekran çatlama olayınız olursada masrafınız 400 500 tl ye yaklaşır.

eğer cevrenizde bu işi yaptıramazsanız ben yardımcı olurum.

ozcanikli' Alıntı:
bu tür telefonlar havalı havya ile ekranını dğeişiyorlar. Ama tam performanslı çalışmıyor. Ekrana toz doluyor
ya dokunmatik basmıyor. Cokcok özel bir işcilik ile yapan birini bulmanız lazım.
yada bekleyip ekranıda çatlattıktan sonra komple ekranı değiştirirseniz dahada iyi olur.
cam değişirken ekran çatlama olayınız olursada masrafınız 400 500 tl ye yaklaşır.

eğer cevrenizde bu işi yaptıramazsanız ben yardımcı olurum.

çevremde bu işle uğraşan veya anlayan birini bulamadım..internette araştırdım herkes farklı bir yorum ve fiyat vermiş..bunun sıfırı zaten 1200 tl ikinci eli 900..o yüzden çatlak bir cam için 500 tl vermek istemiyorum..yardımcı olabilirseniz sevinirim

geçmiş olsun hocam. fiyatları okuyunca almaktan korkar hale geldim s4 :shock: :(

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefo ... -112591861
ekran değil öndeki dokunmatik çatlamış daha önce eski modellerde değişim yaptım lehimli değil soketli ekranıda dokunmatiğide bunlarda nasıl bilmem ama cok zor olmasa gerek

pardon cahillik bunlarda dokunmatiğin önünde bi cam var anladığım kadarıyla ve iyi yapıştırmazsanız arasına toz vs girip arıza cıkarıyormuş
iyi yapıştırırsanız sorun olmaz zannımca
http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galax ... sp16039950

dndd' Alıntı:
http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-s4-i9500-dokunmatik-on-ekran-cami-112591861
ekran değil öndeki dokunmatik çatlamış daha önce eski modellerde değişim yaptım lehimli değil soketli ekranıda dokunmatiğide bunlarda nasıl bilmem ama cok zor olmasa gerek

bunu görmemiştim mantıklı duruyor ama nasıl yapılır ben becrebilirmiyim çokda emin değilim :)

pardon cahillik bunlarda dokunmatiğin önünde bi cam var anladığım kadarıyla ve iyi yapıştırmazsanız arasına toz vs girip arıza cıkarıyormuş
iyi yapıştırırsanız sorun olmaz zannımca
http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galax ... sp16039950

cahillik dedimya bilgi sahibi olmadan sallamak kolay cam değişimi kolay değilmiş biraz araştırınca öyle yazıyor her yerde dikkat edin

sanırım telofonun kaskosu yok benım s3 um ede aynısı oldu kaskoya verdım ama sizde oyle bırşey yoksa samsung yetkılı bayılerıne gıdın awm lerdekıne 2.el tel satıp alanlara değil :++:

araştırmaya devam dert ettim kendime :)
bunların öncamı ekrana yapışık normalde sökmek için saçkurutma makinesiyle epey uğraşmak gerekiyor yukardaki arkadaşın havalı havya dediği sıcak hava üfleyen makine, yenisini yapıştırmak içinse sadece kenarına bant kullanıyor vatandaş o bant ne kadar tutarki orjinalinde komple ekrana yapıştırmışlar öyle olmaz başka bi yöntem olmalı
servis anladığım kadarıyla komple ön kısmı değiştiriyor ekranla birlikte ki oda 400 tl civarı fiyatı var + işçilik
sonuç nasıl olsa ön kısım komple değişecek öncam alıp denenebilir olmadı önkısmı komple değiştirisiniz serviste
şurda cam ve değişim videosu var
http://www.sanalpazar.com/Samsung-I9500 ... sp11763588
şurda da komple set
http://www.sanalpazar.com/Samsung-I9500 ... sp15085538

yarın size adres veriyim oraya gönderin
istanbulda bir servis 10 numara yaparlar gönlünüz ferah kullanırsınız.

ARKADAŞLAR KIRIK CAMI ALT EKRANDAN SÖKMEK EN ÖNEMLİ NOKTA EN UFAK DARBEDEDE LCD EKRAN KIRILIYOR
uzaktan bakması cok kolay ama sökmesi inanın cok cok zor.
isterseniz kırık bir ekran bulursanız deneyin yapmanız zor.

sanalpazarda satıyorlar.
haklısınız ama sökmesi ustalık istiyor.hele söktükten sonra kullanacağınız yapıştırıcı,malzeme ve işcilik en önemlisi.

Aydin Video

Address:
Hamidiye Cad. Şahas Han No:28 K:2
Sirkeci, Fatih, Istanbul - Europe
Tel: +90 212 526 68 43

refleksfoto dan tavsiye üzerine aradım diyerek durumunuzu bildirin arkadaşlar yardımcı olur.
işin ehli insanlardır.

ozcanikli' Alıntı:
Aydin Video

Address:
Hamidiye Cad. Şahas Han No:28 K:2
Sirkeci, Fatih, Istanbul - Europe
Tel: +90 212 526 68 43

refleksfoto dan tavsiye üzerine aradım diyerek durumunuzu bildirin arkadaşlar yardımcı olur.
işin ehli insanlardır.

çok teşekkürler

bende almayı düşünuyorum hocam türkceli aradım ayda 96 milona 24 ay kampanyalı verirlermiş siz ne kadara aldınız.

Hocam merhaba
S4 kullanicisiyim ben de. Iki kez telefonumu dusurdum ve ayri ayri yerlerde kilcal ve uzun catlaklarim var dis ekranda. Ilk dusmesinden sonra yetkili servis 550tl istemisti fakat yaptirmadim. Cok arastirdim fakat servis disindaki tamir islemlerinin hep sorunları oldugunu okudum. Eger siz telefonunuzu yaptirip memnun kalirsaniz ben de guvenilir bir yere yaptirmayi dusunuyorum. Takipteyim bu başlığı..

arızalı ,ekranı kırık s3 s4 not 2 note 3 gibi cihazlarınızı değerinde alabilirim
saygılaırmla

cahraz' Alıntı:
bende almayı düşünuyorum hocam türkceli aradım ayda 96 milona 24 ay kampanyalı verirlermiş siz ne kadara aldınız.

ben geçen sene aldımvodafone red tarifesiyle toplam 150 tl ödüyorum

arkadaşım Iphone'un camını kadıköy Gold Bilgisayarda değiştirtti. Gayette iyi sonuç oldu.

cahraz' Alıntı:
2300 s4 çok para hocam.. bi camını değiştrmek içinde bu kadar para istiyorlarsa.. italatcı garantil fln alın daha iyi 1200-300 cıvaı bulunur.. artı bi konuşma intertnet flnda vermiyorlar kampanyalarda verselerde senin kampanyasız alacağndan daha palıya geliyor

Hocam aynı sorun bende de oldu.Ekran komple kırıldı. Çinden 85 dolara falan ekran buldum. Samsung servis 550 TL diyor. Siz nereden, ne kadara yaptırdınız?

Geri