Sınav Belgesi Fotosu

Kodla Büyü
araba anahtarı problem olur mu arkadaşlar. Bir sürü şeyi yasaklamışlar ama onu yazmamışlar.

ben sınavlarda uzun zamandır görev almıyorum. baya bişey değişmiş.

Bizim ilçede sınav günü öğretmenler arabalarını bırakabilsin diye yakın okulların bahçelerinin otopark olarak tahsis edildiği duyuruldu

O halde araba (ve ev) anahtarları sorun olmayacaktır sanırım

Sadece ev anahtarı olması halinde sorun olmaz diye düşünüyorum. Anahtara bağlı anahtarlık vs olmamalı.

Araba anahtarı konusu ise yine girilen okuldaki yöneticiye kalacak gibi. Çünkü uzaktan kumandalı anahtarlar elektronik grubuna giriyor. Almıyorum diyebilirler.

Sadece ev anahtarı olması halinde sorun olmaz diye düşünüyorum. Anahtara bağlı anahtarlık vs olmamalı.

Araba anahtarı konusu ise yine girilen okuldaki yöneticiye kalacak gibi. Çünkü uzaktan kumandalı anahtarlar elektronik grubuna giriyor. Almıyorum diyebilirler.
Yüzük bile alınmıyorsa araba anahtarina hiç izin verilmez diye düşünüyorum. Neticede elektronik bir cihaz. Ama bunun bir kesinliği olsa nasıl davranacağımizi biliriz. Muallak kalıyor bu şekilde.
Bazı arkadaşlar iyi niyetle izin verilir diyor. Bazı arkadaşlar yöneticiye bağlı diyor .
Öğretmenine dahi güvenmeyen bir sistem. Madem bana güvenmiyorsun sınav görevi de verme o zaman.

Alınmayacakmış gibi yapın ve getirmemeye çalışın arkadaşlar...

Geri