SİGARAYI BIRAKMAK İSTEYENLER İZLESİN

Kodla Büyü

Videoyu uygun ortamda izlediyseniz size en yakın görüş hangisidir?

• Artık sigara kullanmıyorum, bıraktım

Oy: 4 40.0%
  • Sigarayı bırakmayı düşünüyorum ama bazı endişe ve tereddütlerim var

Oy: 2 20.0%
  • Hiçbir etkisi olmadı, içmeye devam edecğim

Oy: 4 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

tayinci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
http://video.google.com/videoplay?docid=-7032825356513183711#

VİDEO SÜRESİ 66 DAKİKA
(ÖNERİ)
bu videoyu; sakin ve sessiz ve izlerken sigara içebileceğiniz bir yerde,

anlatılanlara konsantre olarak, iyice anlamaya çalışarak, sanki sonunda anlatılanlardan sınav olacakmışcasına, anlatılanların mantığını ve detayını düşünerek, değerlendirerek,

izleyin.. yukarıdaki şartların uygun olması önemli.. okulda yada yemek arasında yada ara vererek izlerseniz istenilen etkiyi bırakmaz çünkü anlatılanları anlamayabilirsiniz.. işin mantığını anladığınızda isterseniz 20 yıldır içici olun.... sonucu yukarıdaki ankete ekleyin lütfen..
http://www.sigarabirakmakicin.com/anasayfa/index.asp

Sonuna kadar izledim. Şöyle söyleyeyim nezaman bırakmak istesem içimde oluşan endişe ve aşırı sigara içme isteği şuanda yok. Sigarayı bıraktım. :++:

cuma gecesi izledim ve ozamandan beri sigara içmiyorum İÇMEYECEĞİM DE...

mkarahan' Alıntı:
Sonuna kadar izledim. Şöyle söyleyeyim nezaman bırakmak istesem içimde oluşan endişe ve aşırı sigara içme isteği şuanda yok. Sigarayı bıraktım. :++:

helal hocam.. bende 17 yıldan sonra bırakmıştım.. ve bendede endişe sıkıntı ve aşırı istek yoktu.. 2 yıla yakındırda hiç içmedim.. çok çok nadir aklıma gelir.. ama asla tekrar başlamam.. tek bir sigara yeniden başlamak demektir..

allerci' Alıntı:
bu konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ediyorum. gerçekten etkili bir video. tamda sigara bırakmak istediğim bir döneme gelmeside çok iyi oldu. sanki videoda bugüne kadar benim gibi tüm yolları denemiş tüm çıkmazları yaşamış kişilere çok farklı bir bakış açısı sunuyor. tamamen bilinçaltını farklı bir yere çekmeyi başarabilmiş bir çalışma. tekrar teşekkür ediyorum bu konuyu açan arkadaşa ve yapmış olduğu paylaşıma.

tebrik ederim.. bundan sonra içeceğiniz tek bir sigara herşeyi bitirir.. ben 1.5 yıldır içmedim ve şuan hiç canım istemiyor.. aklıma bile gelmiyor.. aklınıza gelirse bırakma nedenlerinizi düşünün bir zaman sonra hiç aklınıza bile gelmez.. tekrar başlarmıyım diye endişeniz olmasın.. eğer videoyu anladıysanız asla tekrar başlamassınız..

ipek10' Alıntı:
bugün 4 gün bitecek..sigarasız yaşama devam..HAYAT GÜZEL!!!!

ipek hanım artık gün saymaya gerek yok.. inşallah önünüzde uzun ve sağlıklı bir hayat var.. tebrik ediyorum..

son tavsiye, artık "sigara içsemmi" , "bir tane içsem ne olur" , "madem ikram edildi bir tane içeyim" gibi bir hataya düşmeyin.. artık sigara içmeyen bir insansınız. eğer sigara aklınıza gelirse onu bırakma sebeplerinizi düşünün.. isteğiniz varsa bile hızla geçecektir. bir müddet sonra emin olun aklınıza bile gelmez..

theghost83' Alıntı:
ipek10' Alıntı:
cuma gecesi izledim ve ozamandan beri sigara içmiyorum İÇMEYECEĞİM DE...
:puhaha:
aynen hocam...

tebrik ederim.. uzun ve sağlıklı bir hayat diliyorum.. bırakma nedenlerinizi unutmadığınız sürece bir daha asla canınız istemeyecek ve asla tekrar başlamayacaksınız..

güncel

Daha fazla kişinin yararlanması için konuyu güncel tutmak gerekiyor.

5 kişi sigarayı bıraktı.
günde 5 TL
Yılda 1800 TL
5 kişi için 9000 TL
35 Yıl daha içselerdi 315.000 TL
bu beş kişiden biri kanser olmaktan kurtuldu 75000 (devletin masrafı)
diğer hastalıklarda 10.000 desek..

bu konu 400.000 TL tasarruf getirdi..

konuyu daha çok kişiye ulaştırın lütfen..

Geri