Robot süpürge

Kodla Büyü
Hocam viomi v3 alacakken sizin referansınız ile bu cihazı aldık. Sizin referansınızı tercih etmemdeki en büyük etken diğer ürün incelemelerinde sanki hep firmalar tarafından ücret karşılığı reklam amaçlı inceleme videoları çekilmiş hissi oluştu bende. Aynı adam 10+ cihaz incelemesi koymuş kanalına, nasıl oluyor bu iş. İşi gücü bırakıp Robot süpürgelere yatırım mı yapmışlar! Bu nedenle samimi incelemeniz için ayrıca teşekkür ederim.
Bir hafta olduk şu an için oldukça memnunuz.
Bizimde 1 ayı geçti alalı ben kanalımda kendime aldığım cihazları inceliyorum bazen de çok samimi olduğum arkadaşlarımın cihazlarını inceliyorum. Her incelediğim ürün kendi paramla araştırıp satın aldığım ürün. İlk aldığımda inceliyorum kullandıkça da olumsuz taraflarını keşfediyorum ama zaten aldığımız ürünler fiyat/performans ürünleri olduğundan iyi oluyor bir sıkıntı yaşamıyorum çoğunlukla.
Bu arada cihaz bakımı ve temizliği videosu çektim bir inceleyin ileride temizlemenize belki yararı dokunuz. Cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanın parasına göre çok iyi bir ürün bence.

hocam, dublex veya triplex evler için 2 ve 3 adet farklı haritalama özelliği mevcut mu cihazın?
Bu cihazda tek harita oluşturabiliyorsunuz birden fazla oluşturamıyorsunuz. Tek dairede kullanacaklar için çok iyi ama dublex ve triplexlere uygun bir cihaz değil. Alan temizleme butonu var ama çoklu harita gibi olmaz. Bu durumda başka ürün bakmanızda yarar var.

kullanmadım ama irobot roomba da fiyat performans odaklı diyorlar. haritalama yok odaya koy başlata bas temizlesin mantığı var. annemlere alma niyetim var esasen onu mesela. bu videoda tüm serileri ucuzdan pahalıya karşılaştırarak anlatıyor. kanalda birçok süpürgenin testi ve özellikleri mevcut. ben buradan karar verdim. roborock, xiaomi'nin üst seviye dediğimiz serilerinden. viomi v2 pro ile vacuum mop pro arasında kaldım ve fiyat farkından dolayı(ki ben alırken fark 700 tl ye kadar çıktı şimdi viomi daha ucuzdu geçen baktığımda) vacum mop pro aldım. aralarındaki fark harita sayısı ve bir haznenin viomide fazla olması.

halihazırda 1 yılı aşkın süredir tam dediğiniz koy odaya çalıştır mantığı olan anker eufy 11s kullanıyorum 1200 liraya almıştım, ev triplex olduğu için çoklu haritalama baktım ama hem net bilgi bulamadım hem de pahalı geldi. eufy olanı 1 yıl kullandıktan sonra gördüm ki bu ürünler müthiş, acımadan paraya kıyarım.

halihazırda 1 yılı aşkın süredir tam dediğiniz koy odaya çalıştır mantığı olan anker eufy 11s kullanıyorum 1200 liraya almıştım, ev triplex olduğu için çoklu haritalama baktım ama hem net bilgi bulamadım hem de pahalı geldi. eufy olanı 1 yıl kullandıktan sonra gördüm ki bu ürünler müthiş, acımadan paraya kıyarım.
Bende memnumum şükür. Yemekten sonra oturup çayı içerken salıyorsun mutfağa cillop gibi. Hele iki kez süpür diyorum tertemiz. Okula çıkarken sal odalara gelince temizlemiş. Unuttun mu okuldan ver emri

Son düzenleme:
Bu Xiaomi'den bıhtıh yaaa! Bu ne el attığı her yere beş altı farklı marka sokuyor :D Yok Xiaomi yok viaomi yok dreame :D Kafayı sıyırdım robot süpürgelere bakarken. Normal tek daire 3+1 120m2 civarı için hangi modeli önerirsiniz kullanan arkadaşlar? Haritalaması olsun deli dumrul gibi gezmesin. Fiyatı çok da cebi yakmasın filan :D Tercihen ıslak silme olursa iyi olur yani. Nasıl yaparız?

Bu Xiaomi'den bıhtıh yaaa! Bu ne el attığı her yere beş altı farklı marka sokuyor :D Yok Xiaomi yok viaomi yok dreame :D Kafayı sıyırdım robot süpürgelere bakarken. Normal tek daire 3+1 120m2 civarı için hangi modeli önerirsiniz kullanan arkadaşlar? Haritalaması olsun deli dumrul gibi gezmesin. Fiyatı çok da cebi yakmasın filan :D Tercihen ıslak silme olursa iyi olur yani. Nasıl yaparız?
Dream D9 al kafanda rahat etsin. :)

Robot tavsiye edenler baza koltuk çekyat ayağı nerden aldınız onu da söyleyin:)
Oturma odasındakiler yüksek onda sorun yok. Salondakilerin altına giremiyor ayda bir çekip altını süpürüyoruz süpürge ile ama ayak alayım derseniz hırdavatçılarda envai çeşit ayak var. Büyük satıcılarda hele renk renk

bende mi c1 var. Dock u bulamıyor bazen. Dock var gibi gezip duruyor. Üstüne tüy mü diksem:))
C1 i inceledim izledim sarmadı. Deli Dumrul gibi gezmesin derseniz üzerinde lidar sersörü olanı alın. Kamera ile gezeni değil. Vacum mop pro aldım nadiren de olsa süpürürken müdahele olursa sıyırıyor. Dün uygulama mı robot mu sorunlu anlamadım docktan çıktı süpürdü geldi diğer odaya git dedim kendisini başka odada gördü. Gördüğü yerde yasaklı bölge içindeymiş 10 dakika uğraştı sanal duvar sebebi ile çıkamadı. Yerine git dedim düzeldi. :D
Mesut çevik var onun youtube kanalında irobot roomba videosu var iyi diyor. Birkaç yerde daha izledim f/p ürünü deniyor.

C1 i inceledim izledim sarmadı. Deli Dumrul gibi gezmesin derseniz üzerinde lidar sersörü olanı alın. Kamera ile gezeni değil. Vacum mop pro aldım nadiren de olsa süpürürken müdahele olursa sıyırıyor. Dün uygulama mı robot mu sorunlu anlamadım docktan çıktı süpürdü geldi diğer odaya git dedim kendisini başka odada gördü. Gördüğü yerde yasaklı bölge içindeymiş 10 dakika uğraştı sanal duvar sebebi ile çıkamadı. Yerine git dedim düzeldi. :D
Mesut çevik var onun youtube kanalında irobot roomba videosu var iyi diyor. Birkaç yerde daha izledim f/p ürünü deniyor.
Batırdın beni hocam beş bin küsür versem ona evin yolunu kaybeder çöllere düşerim :D

Batırdın beni hocam beş bin küsür versem ona evin yolunu kaybeder çöllere düşerim :D
C1
C1 2100 civarında, mop pro 2600 civarında hocam ama harita performansı kat kat farklı ikisinin. Bir kaç ayda bir böyle tuhaflığı olursa iki kızıyor stres atıyorum ;). Eşim çocuklar da alıştı gülüyor aramızdaki diyaloğa :D

• Beğen
Tepkiler: omd
Yaklaşık 3 aydır 360 markasının s7 modeliyle giriş yapmıştım bende robot süpürge takımına :) Çok memnunum , alacak arkadaşlar inceleyebilir. Sherman yetkili bayi. Donanımhaberde konusu var, ayrıca telegram grubundan da yeterli destek sağlanıyor sorunlara. Tavsiye ederim . mop proyla arasında kalmıştım ben 360 s7 aldım.

Bizde Xiaomi viomi v3 aldık. Daha 3 günlük. Gayet iyi çalışıyor.

Bizim cihaza bugün firewall güncellemesi gelmişti. Mobil uygulama ile bir tıklama ile yükleniyor demek ki destek devam ediyor. :)

S5 max kullanıyorum hocam. Açıkcası silme kısmını kullanmıyorum. Yani pek yeterli değil. Ama süpürme işini iyi yapıyor. Menunum 2 günde bir açıyorum. Günlük için güzel çekim gücü ama tabi toplu temizlikte normal kullanıyorum yine. Açıkcası tek süpürge olanları tercih edebilirsiniz daha ekonomik olur. Onları bilmediğimden önerim yok tabi.

Arkadaşlar robot süpürgeler wifi olmadan çalışıyor mu? Yani evinde interneti olmayan birisi robot süpürge kullanabilir mi? Biraz araştırdım ama hiç bir bilgi yok bu konuda.
hocam bende xiamio var haritalama yapmaya gergk kalmadan harika temizliyor wifi kullunmıyorum salonda çalıştırıp evden çıkıyorum o kendi tüm odaları bir güzel süpürüyor her gün haznesindeki toza inanamıyorum

Evde hayvan besleyenler için de ideal. Tabi evcil hayvan cihazı kıskanabilir veya üstüne çıkabilir:)

Benimkinin emiş gücü 2500. 4000 olanı da var. 4000 olanı bence iyi süpürür siz sadece silmeyi yaparsınız. Silmede yetersiz kalır ben henüz denemedim ama el kadar bezle o iş zor:) Genel dipli köşeli kendiniz güzelce sildikten sonra önce süpürme sonra silme sık sık çalıştırılırsa o zaman başarılı olur diye düşünüyorum.
Ben aynı odayı dışarıdayken 2 3 kere süpürmesini sağlıyorum. İşi ne boş durmasın o kadar para verdik:)

Peki ne kadar elektrik tüketiyor bir dolumda hesaplayan var mı?
Benim kullandığım ürün 40 Watt normal bir süpürgenin 1500 Wattan başladığını düşünürsek enerji olarak çok az tükettiğini söyleyebiliriz. Bu ürünler elektrik konusunda uzun dönem kullanımlarında kendilerini amorti edecektir.

Geri