Robot Süpürge Kullananlar ve Almayı Düşünenler

Kodla Büyü
xiomi s10+ aldım memnun kalmadım iade ettim. yazılımı fena değil ama süpürmesi çok kötüydü halıya çıkamadı sonra roborock q7 aldım yazılım da performans da çok iyi memnunum

xiomi s10+ aldım memnun kalmadım iade ettim. yazılımı fena değil ama süpürmesi çok kötüydü halıya çıkamadı sonra roborock q7 aldım yazılım da performans da çok iyi memnunum
q7 ile q7 max arasında çok fark varmı hocam. bir de saç kılı performansı nasıl q7 'nin

q7 ile q7 max arasında çok fark varmı hocam. bir de saç kılı performansı nasıl q7 'nin
hocam bende q7 max var.
ikisini çok araştırdım
Q7 de sadece halının üzerine çıkınca paspası kaldırma özelliği var ama Q7 max ın çekim kuvveti daha kuvvetli:)
Karar sizin.
Evde çok fazla sildirme işlemi yapmıyorum zaten yaptırdığımda da halı kilim kaldırırsam sildiriyorum zaten sildirme işinin çok fazla hijyenik olduugnu düşünmüyorum. Bu yuzden kararım Q7 max oldu. Çokta memnunum. Yedek parça sıkıntısı da yok.

hocam bende q7 max var.
ikisini çok araştırdım
Q7 de sadece halının üzerine çıkınca paspası kaldırma özelliği var ama Q7 max ın çekim kuvveti daha kuvvetli:)
Karar sizin.
Evde çok fazla sildirme işlemi yapmıyorum zaten yaptırdığımda da halı kilim kaldırırsam sildiriyorum zaten sildirme işinin çok fazla hijyenik olduugnu düşünmüyorum. Bu yuzden kararım Q7 max oldu. Çokta memnunum. Yedek parça sıkıntısı da yok.
silikon fırcanın saç kıllarındaki performansı nasıl. yani saç kılı vs çıkıyormu hazneden

silikon fırcanın saç kıllarındaki performansı nasıl. yani saç kılı vs çıkıyormu hazneden
hocam zaten slikon fırçaya dolanan saçları temizlemek daha kolay diğer eski tarz olanlar daha zor diye biliyorum.
evdeki tüm saçları çekiyor hocam saç bırakmıyor bu konuda merak etmeyin.

hocam zaten slikon fırçaya dolanan saçları temizlemek daha kolay diğer eski tarz olanlar daha zor diye biliyorum.
evdeki tüm saçları çekiyor hocam saç bırakmıyor bu konuda merak etmeyin.
Anladım hocam.

Roborock Vacuum Cleanner Q8 Max Modelini inceleme sansınız oldu mu o nasıldır​

fakir rs 770 var çok memnunuz. 3 farklı harita hafızası var.
hocam ben de 3 ay önce mediamarkt a roborock q7max almaya gitmiştim. fakat ordaki çalışanların gazına gelip fakir rs770 aldım. süpürmesi çok güzel ama silmesinden hiç memnun değilim. asla silmiyor. servise götürdük ilk aldığımızda şırıngayla açtılar biraz siler gibi oldu ama şimdi yine aynsı. siz mop undan memnun musunuz?

hocam ben de 3 ay önce mediamarkt a roborock q7max almaya gitmiştim. fakat ordaki çalışanların gazına gelip fakir rs770 aldım. süpürmesi çok güzel ama silmesinden hiç memnun değilim. asla silmiyor. servise götürdük ilk aldığımızda şırıngayla açtılar biraz siler gibi oldu ama şimdi yine aynsı. siz mop undan memnun musunuz?
hocam biz hiç silme yaptırmadık. sadece süpürge özelliğini kullanıyoruz.

Bende q7 max kullanıyorum. Çok direndim almamak için ne gerek var para tuzağı diye düşünerek. Aldıktan sonra anladım gerek varmış. Çok işe yarıyor. Yanlız benim robotun fırçası silikon. Bir şikayetim yok memnunum temizliyor fakat kıl fırça olsa daha mı iyi olur diye aklıma geliyor bazen. Belki yedek kıl fırça alıp deneyebilirsin.

hayırlı olsun hocam. kaça mâl oldu. s8 ultradan pişman olmazsınız bence. fiyatına göre tüm apartmanı temizlemesi lazım onuun :)
teşekkürler😂 bende öyle umuyorum .aslında almışken s8 maxV ultra almak lazımdı ama satışı yok ülkede. bide global fiyatına baktım türkiye ile aynı liraya tekabül ediyor. o yüzden hak edeceğini düşünüyorum açıkçası. bide alınca hemen gelmiyor daha ayın 25 ine gün verdiler 🤷‍♀️

Evde s7 sonic mopping var. Kayınpeder de bizde görüp beğenince yeni çıktı diye s8 versiyonunu aldı. Bir daha alacak olursam kesinlikle maxV ultra olanından alırım. Toz torbası ve temiz su-kirli su olayı çok büyük kolaylık. Bu tarz zımbırtı aletlere bakış açım insanın basit işlere harcadığı zamanı azaltması. O yüzden vereceğim para kazanacağım zamana göre daha önemsiz geliyor bana.

Evde s7 sonic mopping var. Kayınpeder de bizde görüp beğenince yeni çıktı diye s8 versiyonunu aldı. Bir daha alacak olursam kesinlikle maxV ultra olanından alırım. Toz torbası ve temiz su-kirli su olayı çok büyük kolaylık. Bu tarz zımbırtı aletlere bakış açım insanın basit işlere harcadığı zamanı azaltması. O yüzden vereceğim para kazanacağım zamana göre daha önemsiz geliyor bana.
kesinlikle bende aynı kafadayım. zamanımı değerli kıldığı için verdiğim paraya acımıyorum. acele etmesem beklerdim ama çıkış tarihi belli değil o yüzden maxV bekleyemedim. çok çok iyi bi alet. satışı 50 bin üzeri olur muhtemelen

Geri