Rizedeki hizmetiçi eğitim

Kodla Büyü

burock_26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar rizedeki h.içi eğitime katılmak istiyorum ancak küçük çocuğum var onu ve annemi yanımda getirsem nerde kalabiliriz deneyimli olanlar var mı?

Hizmetiçi etkinliklerin yoğun olduğu bir dönem.ailenizi getirebiliyorsunuz ama mutlaka önceden(hatta hemen) hizmetiçini arayıp odayı ona göre ayarlatmanız gerekiyor.size verilecek yevmiyeden oda fiyatı düşecektir.kabaca söylemek gerekirse, rizedeki bütün gezilere katılır,3 öğün yemek yerseniz size ekstra 200 TL gibi bir fark çıkar..selamlar..

Hocam konaklama enstitü bünyesinde yapılıyor ama mutlaka enstitüyü arayın.
zibula' Alıntı:
Hizmetiçi etkinliklerin yoğun olduğu bir dönem.ailenizi getirebiliyorsunuz ama mutlaka önceden(hatta hemen) hizmetiçini arayıp odayı ona göre ayarlatmanız gerekiyor.
dediği gibi hizmetiçi eğitimlerin yoğun old. dönemlerde enstitüde yer bulamayabilirsiniz. Enstitü Rize merkezde değil, Çayeli ilçesinde. Enstitü haricindeki konaklama olanaklarını da bir ilçe ile kıyaslayabilirsiniz.

Tşk ederim arkadaşlar temmuz ayında düşünüyorum ama dediğiniz gibi önce bi aramak lazım

bi hafta öncesinden mutlaka arayın belirtin odanızı ona göre ayarlarlar. bi de mutlaka gidin güzeldir rize de çayeli hizmet içi eğitim de oranın çalışanları da ;)

Enstitü Rize merkezde değil, Çayeli ilçesinde. Enstitü haricindeki konaklama olanaklarını da bir ilçe ile kıyaslayabilirsiniz.
cpu.gif

zibula' Alıntı:
Hizmetiçi etkinliklerin yoğun olduğu bir dönem.ailenizi getirebiliyorsunuz ama mutlaka önceden(hatta hemen) hizmetiçini arayıp odayı ona göre ayarlatmanız gerekiyor.size verilecek yevmiyeden oda fiyatı düşecektir.kabaca söylemek gerekirse, rizedeki bütün gezilere katılır,3 öğün yemek yerseniz size ekstra 200 TL gibi bir fark çıkar..selamlar..

Hocam tecrübelisiniz galiba ben de rizeye gitcem 25 haziran da 2 haftalık bi kurs eşimle beraber tahminen ne kadara mal olur

Geri