Rize Çayeli hizmet içi Eğitim

Kodla Büyü

demidembo

Aktif Üye
Arkadaşlar önümüzdeki hafta Çayelinde kurs çıktı. Çocuklarla gitmeyi tavsiye edermisiniz. Ortamı nasıl.

bu mevsimde oldukça kasvetli ve soğuktur..bol bol yağmur olur...ama tesis iyidir..nispeten yeni bir tesis..

Ben kurstayken eşim ve cocuklar sehir turu yaparlar diye dusunduyseniz eger sehrin fiziki yapisi buna pek musait degil. Tesisin bahcesinde veya odada zaman gecirebilirler siz kursta iken. Genelde iki veya uc gun ogleden sonra birakiyorlar, arabaniz varsa siz de bu zamanlarda ailenizle guzel geziler yaparak zaman gecirebilirsiniz. Cunku karadeniz cok guzeldir. Kasvetli degil nemli ve yagmurludur, soguk degil ılıktır, ayrıca bu mevsim cok yagmurlu degildir.
https://tr.m.wikipedia.org/wiki/T%C3%BC ... niz_iklimi

Ozetle, bence ailenizi bu güzellikten mahrum bırakmayın.

Sonra ayrıca gezmeye gitmeyiz derseniz ailenizle gidin. Çayeli küçük gezecek pek yer yok Rize de benzer. Ama araç varsa bir gün Ayder Yaylasına gidersiniz bir gün batuma geçersiniz dönüşte de trabzon güzel olur

gkhankz hocam guzel devam ettirdi. Ayrica şunu da ekleyeyim, çayeli hizmetiçi eğitim de otobüsler ayarlayarak kursiyerler için gezi düzenliyor

Ben de iki kez gitmiştim.Gerçekten Çayeli çok güzel.Tesis de fena değil.Ama yağmurlu olursa pek gezemeye bilirsiniz.Bizim çocuklar çok sevmişti ama biz eylül ayında gitmiştik.Şimdi nasıldır bilmiyorum.Aracınız varsa tabi daha rahat gezersiniz.Ayder,Kale,Uzungöl v.s gezilesi yerler.

hem tesis olarak güzeldir hemde çalışlanlar olarak 10 numaradır.iyilerdir ilgililerdir.temizdir sıcak bir ortam vardır.aracın varsa gezersin aracın yoksa tesis ekibi sizi zaten gezdirir otobusler ayarlanarak.

Aile ile gitmek için önceden yer ayırtmak gerekiyormu arkadaşlar? Sorun çıkarırlarmı, daha önce ailesi ile giden arkadaşlar bilgi verebilirse...

Arayip bilgi almanız iyi olur. Çünkü genelde aynı anda birkaç program olabiliyor. Tesiste yer olmazsa bahçesinde karşıda öğretmen evi var. Orada oda rezervasyonu yaparsınız. Sizin konaklama ücretinizi öderler.

GM 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri