Rize Çayeli Fatih Projesi Kursu

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar yazı geldi... 9 temmuzla 13 temmuz arası hizmetiçi eğitim kursu varmış...bilgisayar öğretmenlerine yönelik
katılmak isteyenler dilekçe verecek..ben verdim...bu kursa katılan var mı aranızda?

Hocam bize de geldi yazı. bir çok hizmet içi eğitim merkezinde haziranın ilk haftasından eylülün ikinci haftasına kadar eğitimler var. Ankara'da başvuruları dilekçe ile alıyorlar. Ankara'ki arkadaşlar, başvuru için yarın son gün...

Ben yeni duydum yaa bana hiç haber verilmiyor iki bilgisayarcıyız zümremin haberi var mı acaba :shock:

only61' Alıntı:
Arkadaşlar yazı geldi... 9 temmuzla 13 temmuz arası hizmetiçi eğitim kursu varmış...bilgisayar öğretmenlerine yönelik
katılmak isteyenler dilekçe verecek..ben verdim...bu kursa katılan var mı aranızda?

Hocam hangi ildesiniz :?:
Çayeline başvuru yaparsın çıkmaz, popüler bi yerdir, bunlar nasıl alıyorlar böyle dilekçeyle :?:

Giresun'dayım...dilekçe yazıp gönderdim...251 nolu kurs..
bundan başka bilgim yok..

hocam bende giresundayım ben temmuz ayında olduğu için kursu istemedim il mebin sayfasındaki acil yazılardan kısmından bu kursu istemediğimi belirttim,üstüne birde dilekçe yazdım istemiyorum diye , -bütün bir yıl temmuz ayını bekliyorum - inşallah kurs bana çıkmaz.

hocam sanırım only61 durumu yanlış aktardı,bu yazı sadece giresundaki formatörler için çıktı.

hizmet içi eğitim modülünde merkezi eğitim için açmışlardı. antepteyim ben ve şu an itibarıyla il onayı oldu. ilgili birim ve hizmetiçi kaldı. hizmet içi eğitim modülünü takip edin bence arkadaslar

Bize de geldi yazı, Bulancak....Tarihleri sevmedim istemiyorum diye yazdım dilekçeyi. Zaten mesleki okullardakiler hariç diye yazıyordu...

Geri