Riken Kışlık Lastik

Kodla Büyü

ridone06

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar kışlık lastik alacagim lastikci riken markasini önerdi bu markayi kullanan oldumu acaba

Rikeni ilk defa duydum öyle her markaya güven olmuyor.

Ben Goodyear, Conti, Nokian arasında gidip geldim
Hepsiburada dan Nokian aldım Dw4 modelini etiket değerleri çok yüksek onun gibi bir kış lastiği yok o değerlere sahip

Jant ölçülerim 205 55 r 16

Nokianı öneririm

Michelin yan urunu dediler hocam aklima takildi bildik markalardan sasmamak lazim Teşekkürler hocam.

Michelin yan urunu dediler hocam aklima takildi bildik markalardan sasmamak lazim Teşekkürler hocam.

hocam nokianı hem kullanıyorum hem de kullananlardan çok iyi yorumlar alıyorum.

Hocam Bilmiyorum yan ürünü mü değil mi ama çoğu satış politikası gibi geliyor bana inanmamak lazım

ben bu markayı bilmiyorum hatta hiç bir marka hakkında bilgim yok . geçen sene çin malı 2 tane kışlık aldım, kar yağmıştı 3 hafta sağda solda bi dünya araç kara saplanmışken ben resmen zevkine çıktım sörf yaptım yollarda .. tekirdağ bölgesindeyim çok uzun kış olmuyor uzun yola da çıkmıyorum kar yağınca ondan 2 tane yeterli .
size tavsiyem taksicinin birtanesine sorun ne kullanıyor aynısından alın derim ben. çünkü bunu en fazla düşünen kafaya takanlar onlar bulunduğunuz bölgenin havasını iklimini de iyi bilirler hangi lastik markasının uygun olacağını da onlar bilirler.
lastikçiye gidersiniz size elindeki malı satmaya çalışır belki işinize yarayacak modeldir ama o lastiğin artılarının hepsini o bulunduğunuz bölgede kullanamayacaksınızdır ve gider size onu kakalar.

Ben michelinin yan sanayisi kormoran almıştım usta tavsiyesiyle.Ardahanda 1 sefer yolda kaldım.Onda da bayır yukarı çıkarken önümüzde minibüs kaydı durmak zorunda kaldık 5-6 araba arka arkayaydık kimse kalkamadı mecburen geri salıp hız alıp çıkmıştık.

Geçen sene petlas kullandım kimse önermemesine rağmen memnun kaldim kış mevsiminin yogun yaşandigi bi yerde çalışıyorum michelin ile riken arasında 50 tl fark var sadece

Geri