Resimlerimi kurtardım ama hiçbirisi açılmıyor lütfen yardım

Kodla Büyü

ganime25

Aktif Üye
Silinmiş resimlerimi kurtardım ama hiçbirisi açılmıyor neden olabilir acaba ne yapmam lazım

bozulmuştur.kurtarılamaz gibi görünüyor.eğer önizleme yok diye bir hata alıyorsan yapacak birşey yok maalesef

Recover My Files Professional 4.6.8.1012 veri kurtarma programı ile kurtardım acaba başka programlar sağlam bir şekilde kurtarır mı

hiç umut yok mu arkadaşlar çok önemli resimlerim vardı keşke hardiske birşeyler yazdırmadan deneseydim

ganime25' Alıntı:
Silinmiş resimlerimi kurtardım ama hiçbirisi açılmıyor neden olabilir acaba ne yapmam lazım
kurtarma işlemini
başka işleme mahal vermeden yaptıysan,
silinen bölüme değilde başka bir bölüme yaptıysan,
bölümler fiziksel değilde mantıksal
ise %90 resimleri kurtarırsın.

son versiyon 4.25
recover my files ın en güzel özelliği tüm dosyalaama sistemini alt dallarıyla birlikte ayna gibi ortaya çıkarmasıdır. Ama kurtardığı şeyin sadece adını kurtarır. Gerisi boş...

Getdataback daha iyidir. Olmazsa recuva dene.

bu işi çok araştırdım ben sene başında itiyacım vardı.. Birçok program denedim, sizinde söylediğiniz gibi dosyaları resimleri kurtardı ancak önizleme yok.
çıkardığım sonuç şu ki eğer disk formatlandıktan sonra üzerine dosya yazılmışsa o diskten veri kurtarmak bizim seviyemzide imkansız. Profesyonel bu işi yapanlar var bilgiler sağlam alınıyor densede hiç şahit oldummu oda yok yani o konuda bilgim yok. İnşallah siz kurtarırsınızda bizimlede paylaşırsınız.

kurtabilen yok mu .? sanirim bana veri kurtarma merkezi görünüyor...

ozgur24' Alıntı:
kurtabilen yok mu .? sanirim bana veri kurtarma merkezi görünüyor...

Getdata back ile format attığım bölümdeki tüm verilerimi kurtarmıstım birkaç yıl önce. Mutlaka full sürümünü kullanın ama.

hocam liberkey i indir onun paketlerinde veri kurtarma yazılımları var bir zamanlar kullanmıştım işe yaramıştı. diskte o bilgilerin olduğu bölüme başka bilgiler yazılmışsa kurtarma ihtimalin düşük

Geri