RENKLİ LAZER YAZICI ÖNEREBİLECEK

Kodla Büyü

19siyaHBeyaz03

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bizim junior 7 aylık ve hiç fotoğrafı yok digital ortamda var sadece fotoğraf için stüdyoya gidip fotoğraf çektirmek istemiyorum her zaman stüdyo ile uğraşmak istemiyorum açıkcası
küçük kartalımın fotosunu ben gerekirse photoshopta hazırlayıp kendim basmak istiyorum istediğim zaman
siyah yazıcı olarak çipsiz brotherdan memnunun bitince kendim dolduruyorum maliyeti de az oluyor ama renkli olarak fotoğraf baskısı için hangisi iyi hangisi uygun bilmiyorum
lazer renki bir yazıcı önerebilecek olan var mı bitince kendi doldurabileceğim olursa daha makbul olur
bide kendimizin doldurabileceği çipsiz yazıcılar mı iyi olur yoksa bu bitmeyen kartuş diye satılan doldurabilinen kartuşlu yazıcılar mı tabii doldurunca renkli kartuş yada tonerler sağlıklı çalışıyıyor mu bilmiyorum

orjinal kartuşlar bitene kadar problem yok. doldurduktan sonra kalın kağıtlarda önceki kağıttakini soluk bir şekilde alttaki kağıda yansıtıyor. 2 cihaz denedik okulda olmadı. atıl vaziyette duruyor ikiside.

samet43414' Alıntı:
samsung 1600 serisi gayet iyidir
okulda siyahı var bende memnunum çipli olması dışında ama renkli fotoğraf baskısı için nasıl olur bilmiyorum fotoğraf baskısı alan olsa ve memnunum dese fikir olacak

cesur yürek99' Alıntı:
bitmeyen kartuşlu canon püskürtmeli yazıcı alın derim
hocam kullanıyormusunuz bu yazıcıyı hiç fotoğraf baskısı aldınız mı püskürtmeli olanlar genelde kağıdı fazla ıslattığından pek iyi olmuyor renkler dağılıyor el falan deyince ama bitmeyen kartuş hiç kullanmadım diğer kartuşlardan farkı varmı varsa ne bilmiyorum

Hocam geçen sene bitmeyen kartuşlardan aldım, okul etkinliklerinin fotoğraflarını bununla basıp panolara asıyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim, sadece fotoğraf kağıdına basacaksınız. diğer kağıtlarda görüntü çok kötü. Bir anda 20-30 fotoğraf basmayacaksınız. Ama kalite fotoğrafçılardan aldığınız resimler gibi olmuyor.

ertsen' Alıntı:
Hocam geçen sene bitmeyen kartuşlardan aldım, okul etkinliklerinin fotoğraflarını bununla basıp panolara asıyorum. Öncelikle şunu söyleyeyim, sadece fotoğraf kağıdına basacaksınız. diğer kağıtlarda görüntü çok kötü. Bir anda 20-30 fotoğraf basmayacaksınız. Ama kalite fotoğrafçılardan aldığınız resimler gibi olmuyor.
teşekkürler hocam zaten fotoğraf kağıdına basacam başka amaçla kullanmaycam ama fotoğraf kağıdında da pek iyi değil diyorsunuz lazer odaklı düşüneyim o zaman

Geri