Renkler birbirine giriyor

Kodla Büyü

byozan451

Üye
Merhaba arkadaşlar bilgisayarım bir kaç gün önce birden bire renkler birbirine girmeye başladı ve hala öle acaba nasıl düzeltirim.

ekran kartı drıverini kaldır tekrar yükle sorun çözülecektir. tabi ekrana yumruk atmadınsa :))
birde ekran kartı yerinden oynamadı dimi. kasayı aç bak istersen.

Hocam Sıkıntı Ekran Kartından da Kaynaklanabilir ya da Masaüstü Bilgisayar Olduğu İçin Monitörden de Kaynaklanabilir Sana Tavsiyem İlk başta Bilgisayarın Kasasını götürüp başka bir monitör de denemek Eğer o monitörde de renkler karışıyorsa o zaman ekran kartına bakmanı öneririm :)

Teşekkürler. Sorun ekran kartında değil çıkartıp öle açtım bilgisayarı sorun yine var. Monitörde de değil başka monitöre taktım aynı sorun var. Ekrana yumruk atmadım :). İnşallah ekran kartı driverini kaldırıp tekrar yüklediğimde düzelir.Yenide Teşekkürler öneriniz için.

Monitörünüz LCD ise kasa ile ekran arasında kullandığınız iki ucu erkek VGA kablosundan da kaynaklanabilir. Kabloda ezilme, kırılma, pinlerde yamula olabilir. Her iki monitörü denerken de aynı VGA kablosunu kullandı iseniz farklı bir kablo ile test edin.

Geri