Renault Latitude 1.5 Dci - Araç İnceleme

Kodla Büyü

giryan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Hocalarım bir süredir arabamı değiştirmeye niyetliyim ama henüz beceremedim =) Şimdi de Renault Latitude 1.5 Dci dikkatimi çekmeye başladı. İnternetteki yorumlar bu araçla ilgili oldukça iyi. Özellikle konfor ve D sınıfı bir araca göre yakıt tüketimi konusunda çok yüceltmişler. executive donanımında da yok yok dedirten bir araç. Kullanan ve araçla ilgili güncel bilgi paylaşabilecek olan var mı?

Benim tercihim 2.0 otomatik olurdu. Bu arabaya göstergeler biraz basit olmuş. Benim pek hoşuma gitmedi :wink:

Fiyat konusunda renonun maalesef hakettiği yeri bulamayan araçlarından. laguna ve bu latitude üvey evlat muamelesi görüyor. iyi ki de görüyor fiyatı uygun dolu dolu bir araç. 1.5 dci kendini kanıtlamış bir motor hocam eğer niyetin varsa 40-50 arası alınabilecek araçlar var.

Cben surmustum araç oturaklı idi. 2000 Motorlu. İdi sürdüğüm Benzinli araç kadar yakıyor ikinci el piyasası çok zayıf arkadaşımızın dediği gibi üvey evlat muamelesi görüyor

Şimdi bakayım dedim de sıfırı niye yok? Daha önce fluence e binmiştim hiç beğenmedim. Manuel ve boş paket olanıydı. Daha sonra aynı arabanın full ve otomatik olanına bindim inanamadım. Aynı arabada bu kadar fark mı olurmuş.. Bayıldım. Renonun tutulmayan ve satılmayan hiç bir arabası yoktur. Begeniyorsan al ama otomatik al..

otopark.com sitesinde ayrıntılı incelemesi vardı. İzlemesnizi tavsiye ederim. Kararınızda etkili olacaktır video.

1.5 motorda vergi 374 tl iken 2.0 motorda vergi 1200 tl'ye çıkıyor. Sırf bu sebepten dolayı yüksek hacimli bir motor tercih edemiyorum.

Beni asıl meraklandıran ise arabanın kronik bir probleminin olup olmadığı. Üretim yılına bağlı olarak önemli bir değişikliğin olup olmadığı..

Renault a....f ye kadar tüm segmentler teneke dicem kızacak arkadaşlar donanımlı olsa ne yazar....

Geri