Reklam izle Para Kazan

Kodla Büyü

sinan36

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Bir site buldum :idea:
ÜYe oluyorsunuz bilgilerinizi hesap numaranızı veriyorsunuz.
günlük bir iki reklam izleyip reklamda çıkan iki kodu altta yer alan kutucuğa yazıp gönderdiğinizde reklam başına 12 veya 6 kuruş kazanıyorsunuz. Kazandıklarınız 50 TL ye ulaştığında para çek diyerek hesaba aktarabiliyorsunuz.
Sizde Deneyebilirsiniz Sizden ricam üyelik formunu doldururken Referans no bölümüne 1610 yazmanız. (Bu sayede her reklamdan 1 krş benim hesaba da geçecek)
kolay gelsin. :+1:

http://bireklam.tv/#1610

ben neobux kullaniyorum bugün yine aldim $2...ben daha cok mini jobslardan kazaniyorum...

Ekli dosyalar

• neobux.jpg
    neobux.jpg
    79.7 KB · Görüntüleme: 3,764
bireklam.tv sitesinde sadece 50 tl ve katlarını veriyoruz demese çok mantıklı olurdu.

ama ayda 50 tl alabilmek için, günde ortalama 15-16 reklam izlemek gerekiyor. burada önemli olan şu ki reklamların uzunluğu ne kadar? illa başında durup izlememiz mi gerekiyor? ve boyutları ne kadar? internet adil kotasını da zorlamanın anlamı yok bunun için :)

amaç zengin olmak filan değil hergün birsürü reklam izliyoruz veya internette karşılaşıyoruz. bunları izleyerek internet ücretinin bir kısmını karşılayabiliriz belki :mrgreen:

Hocam ilk mesajınız şubatta.
Öyleyse ŞUBAT MART NİSAN sayarsak

3 ayda ne kadar para kazandınız? Kaç lirası size ödendi???

İlk paarayı hesapta gören yazsın arkadaşlar parayı alan kişinin referansı ile bende kayıt yaptıracağım o zaman

Sinan hocam acil yardımınız gerekiyor.

Sizin referansınız ile sisteme üye olmuş Abdullah Çiydem isimli bir vatandaşı arıyorum. Lütfen yardım ediniz. Acil. Kendisine ulaşmam lazım.

Arkadaşlar reklam tıkla izle para kazan sistemlerinin içerisinde en garantili ve en uzun soluklu ve en çok reklam çıkan site hiç kuşkusuz neobux sitesidir. Kesintisiz 6 yıldır devam eden site milyonlarca dolar ödeme yaptı. Bende bu siteye girip üye olanlardanım ve bende binlerce dolar para kazandım. Kazanmadım dersem yalan olur. Bu tıkla reklam izle kazan sisteminde biraz sabır ve taktik gerekiyor ve tabiki birazcıkta şans. Eğer ingilizceniz varsa sitenin verdiği görevleri tamamlayarak ayda yüzlerce dolar kazanma imkanına sahipsiniz. Dediğim gibi tıkla reklam izle kazan sisteminin en baba sitesi neobuxtur. Başka sitelerle bence hiç uğraşmayın bu siteye kanalize olun ve bu siteden eğer uğraşır ve olayın mantığını kavrarsanız ayda yatırım yapmadan onlarca -yüzlerce dolar kazanabilirsiniz. Eğer üye olmak istiyorsanız TIKLAYIN ve site hakkında çok daha detaylı bilgi almak istiyorsanız da http://tiklakazan-bilgi.blogspot.com/
adresini ziyaret etmenizi öneririm...

Geri