rehberlik-müfettiş

Kodla Büyü

abdulhey84

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Müfettişler rehberlik için geldiler. sorununuz var mı dedi. bende sorunlarımızı açıkladım. ama pişman oldum. Bana dediler hocam öğrenciler internet cafe yerine bilgisayar sınıflarında istedikleri oyunları oynasınlar. istediği şeyleri açsınlar vs. var mı böyle saçma birşey ya. müfettiş diyor ki:hocam meb vitamin bilgisayarlarda kurulu mu? hocam onlar internet üzerinden erişiliyor, kurulum yok dedim. tekrarladı hocam kurdunuz mu meb vitamini? evet kurdum dedim ne diyeyim :)

-öğrenciler derslerle ilgili zaten bilgisayar sınıfını kullanmazlar.
-dyned programını kullanın dersiniz ekranda dyned görüntüsü, simge durumuna küçültülmüş olarak müzik dinlerler.
-zaten notu yok hocam ne zaman serbest kalacaz derler.
-öğretmen bana bişey yapamaz yaparsa kendi zararlı çıkar düşüncesi söyleniyor artık.
-vs
-vs
-vs
-vs
.
.
.
bir de 1.sınıf öğretmenine demişler ki öğrencilere proje verdiniz mi? ayrıca okul yöneticisine de derslere başladınız mı demişler..
yorum sizin.. sadece paylaşmak istedim.

Hocam anladığım kadarıyla sıkıntı BT dersi veya branşı ile ilgili değil burada. Genel bir problem sözkonusu.

evet hocam sıkıntı genel.
müfettişlerin pek bir foksiyonu kalmadığı için birşeyler bulmaya çalışıyorlar öğretmenlerden. kısaca kusur arıyorlar

EYD mezunu olarak söylüyorum, müfettişlerin çoğu öğretmenlikten bile anlamıyor ki zaten bırakın bilişimi. Özel sektöre bağlı olsalar bunları ikinci güne kalmadan kovarlar.

Geri