Rehber öğretmenler 8 de gelip 11,40 da cıkıyor

Kodla Büyü

zysimsek

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ben haftada 30 saat okuldayken.... 8,30-15,50 arası tekli öğretim yapan bi anadolu lisesinde çalışıyorum . 2 rehber öğretmen var pdr ci yani ... biri sabah 8,30 da gelip 11,50 de cıkıyor digeri 12,40 da gelip 15,50 de cıkıyor böyle mesai olur mu arkadaşlar? yönetmelik hakkında bilgisi olan varmı

en büyük pişmanlığım, madem öğretmen oacaksın bari rehber öğretmen olsaydın diyorum :verymad:

xxxben' Alıntı:
en büyük pişmanlığım, madem öğretmen oacaksın bari rehber öğretmen olsaydın diyorum :verymad:

Aynen, hatta öğretmen olduktan sonra Rehberliğe geçme yöntemlerine de bakmıştım. Ama tekrar ÖSS'ye girmekten ve tekrar üni. okumaktan başka çare bulamadım. O da gözüme geldi açıkçası.

Şöyle HEM'lerde 1-2 ay kurs felan olsa da Rehber Öğretmen olsak süper olurdu. :+1:

İkisi de 08.30-15.50 arası çalışmak zorunda. Rehber öğretmenler öğrencilerin okulda bulunduğu saatlerde okulda olmak zorundadır. Anlaşılan, sizin iki kafadar müdürü de atlatarak birbirini idare ediyor. Bizim okulda 3 rehberlikçi var ve üçü de 08.30-15.35 arasında okulda.

Branşçıların gözü bizim dersimizde, bizimki rehberliğin, rehberliğinki beden eğitimcinin, beden eğitimcinin ki müzikçinin... Herkesin gözü başkasının dersinde. Bırakın artık bunları.

Geri