RANDOM STATE=42

Kodla Büyü

kaeii

Seçkin Üye
Seçkin Üye
MERHABA ARKADAŞLAR VERI BILIMIYLE ILGILENEN VAR MI BILMIYORUM AMA RANDOM STATE PARAMETRESININ ALDIGI DEGER GENELDE 42 OLARAK VERILIYOR NEDEN 42 BIR ACIKLAMASI VAR MI ?

Hocam, bende aynı şekilde ilgileniyorum. Öğrenmeye çalışıyorum. 42 için şimdiye kadar anladığım kadarıyla bir gelenek haline geldiği.

Son düzenleme:
Hocam, bende aynı şekilde ilgileniyorum. Öğrenmeye çalışıyorum. 42 için şimdiye kadar anladığım kadarıyla bir gelenek haline gelmiş.
ben arastırdım ama bilimsel bir açıklaması yok . bir kitapta geçiyor sanırım 42 sayısı. 42 sayısının gızemı ıle ılgılı cesıtlı yazılar var o kadar

Büyük harflerle yazmak bağırmayı çağrıştırdığı için herkes tümce düzeninde yazıyor hocam. Soruya gelirsek emin olmamakla birlikte gelenek diye biliyorum. Farklı sayı kullanarak deneyebilirsiniz.

MERHABA ARKADAŞLAR VERI BILIMIYLE ILGILENEN VAR MI BILMIYORUM AMA RANDOM STATE PARAMETRESININ ALDIGI DEGER GENELDE 42 OLARAK VERILIYOR NEDEN 42 BIR ACIKLAMASI VAR MI ?
rastgele hocam bir deger o istersen 35 yap. random fonksiyonu ile üretilen değerleri sabitlemek için

Geri