radix protector lpe güvenlik kartı sorunu

Kodla Büyü

bilbil

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar bugün okulun labında vestel promega bilgisayarlarda güvenlik kartını sistemden kaldırdım sonra bilgisayrı açtığımda missing user rom hatası verdi format atmak istedim bilgisayar cd romdan başlamıyo biostan cd rom u 1. olarak ayarladığım halde... sizce ne yapmam gerekir diğer bilgisayarlarada format atmak istiyorum ve güvenlik kartı yerine depfrezee kurmak istiyorum... bana yardımcı olursanız sevinirim...

bu konu hakkında bilgisi olan yok muuuuuuuuuuuuuuu......................
acilllllllllllllllllll

bu programı duydum saol ama bilgisayarı açamıyorum siyah ekranda "missing user rom?" diye hata veriyo cd den yükleme yapamıyorum ne yapacağım :cry:
yardımmmmmmmmm

Kartı kasadan da çıkar hocam o uyarı gider bilgisayar açılır sorun o karttan. Zaten hep sorun veriyo o kartlar.

saol hocam bende biraz araştırdım öleymiş olmazsa bios pilini çıkarıp denyeceğim :+1:

arkadaşlar birde güvenlik kartını sistemden kaldırmadan format atmadan önce çıkarsam bir sorun çıkarırı mı???????

Biraz Geç olacak ama,
Kartı kasadan çıkart dene, yine aynı hatayı alırsan tekrar tak dene bunlardan ikisini dene. eğer hata yı geçersen ve işletim sistemin yüklenirse driverlarını arkadaşlar veriyorlar veya onlar D klasörüne yedekleri almışlardır oradan sistemden sürücüsünü kaldırısın. Ben de bir makina haricinde çalışıyor kart. Aynı hatalarla ben de karşılaşıyorum.

Geri