Radix Prodector LPT Güvenlik Problemi

Kodla Büyü

igzemel

Aktif Üye
Arkadaşlar Okulumda Vestel Bilsayar laboratuarı kurulmuş kuran firma Radix isimli bir güvenlik kartı var.Öncelikle C: yi korumadan çıkarttım. Vestelin göndermiş olduğu CD lerinden windowsu yüükledim. arkasından programlarımı felan kurdum. sonra C: yi koruma altına aldım.
Sorun bundan sonra başlıyor.

Masaüstünü değiştiriyorum. birşeylerle oynuyorum ancak eski bilgiler geri gelmiyo.
Dolayısıyle güvenlik kartı pasif gibi görünüyo. ne yaptımsa olmadı.

Benim istediğim. Çocuk ne değişiklşik yaparsa yapsın PC kapatılıp açıldığında eski haline geri gelsin (Deep Frezee gibi) istiyorum.
Yardım ederseniz sevinirim.

Naficiğim güvenlik kartının driverını yükledin değilmi. Aynısı bende de var format attıktansonra güvenlik kartının driverını yüklüyorum ancak ozaman çalışıyor. yüklemeden de o menü karşımıza geliyor fakat çalışmıyor.
Driveri bulamazsan bende var yollarım sana
cevap yaz bekliyorum

Şu an üniversitedeyim öğleden sonra okula geçeceğim oradan yollarım.
ama zamanın birinde ürünün kendi web adresinden indirmiştim sende bir dene bulamazsan haber ver. ben yollarım

arkadaslar aynı sorun bendede mevcut,http://www.radix-int.com/drivers.php adresındekı drıvers download kısmında pcı kartlarla ilgili 3 değişik driver var,MLP SLP LPE DİYE. kartın uzerınde ise ınstant recovery pcı card ibaresı dısında baska bırsey yamıyor, bıde cıpın uzerınde WCH CH362L YAZIYOR sımdı hangı drıverı ındırecegız.tek tek denemek mı lazım oradakı drıverları

merhaba arkadaslar aynı sorun bendede var, linke tıkladım sanırım link kırık tekrar linki verebilirmisiniz, tsk ederim

Merhaba
Benim de çalıştığım okulda bahsedilen koruma programı var fakat driver cdsini kaybetmişiz bulamıyoruz. Verilen linkte dosyanın bulunmamaktadır diye uyarı çıkıyor. Lütfen tekrar paylaşım yapar mısınız?

Radix Protector LPT güvenlik kartı driver'ı:
(the_korsan isimli üyenin başka konu altında eklediği driver)

Ekli dosyalar

• radix.zip
    1 MB · Görüntüleme: 170
arkadaşlar bende yani atandığım okulda bilgisyaarlara format atmak istiyorum fakat general protection fault hatası alıyorum bilgisayar açılırken radix protection lpt penceresi hızlı bir şekilde görünüp kayboluyor sanırım bilgisayarlarda koruma var bu yüzden mi format atamıyorum eğer öyleyse bu kartı nasıl kaldırırım? teşekkürler

güvenlik kartını çıkardım, bios pilini çıkardım ama işe yaramadı :( şifreyi de bilmiyor idarecilerim, bilgisi olan var mı ne yapabilirim bu durumda

arkadaşlar şifresi bilinmeyen radix güvenlik kartı nasıl kaldırılır, kartı çıkarttım bios pilini çıkarttım yeniden taktım ama işe yaramadı, format da atamıyorum 'general protection fault' hatası alıyorum ne yapmalıyım

Geri