Python İle Nesne Yönelimli Programlama 01

Kodla Büyü

sinanurun

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar bu dersimizde Python da nesne yönelimli programlama ile ilgili alıştırmalar yapacağız.
Pythonda Object-Oriented Programming derslerine bu video ile başlıyoruz.
class ve __init__ kavramlarını öğrenecek olduğumuz dersimizde yine etkili ve öğrenmenizi kolaylaştıran python örnekleri üzerinde duracağız.

Sende Paylaş Daha Çok Öğrenen Olsun
Haydi Derse :)

Hocam udemy'de de yazdım . videoların güzel teşekkürler ama ben yüz gösterme taraftarı değilim. bazı kodları sırf bu yüzden göremedim
bi de konsantrasyonu bozuyor . tekrar teşekkürler

Hocam udemy'de de yazdım . videoların güzel teşekkürler ama ben yüz gösterme taraftarı değilim. bazı kodları sırf bu yüzden göremedim
bi de konsantrasyonu bozuyor . tekrar teşekkürler
hocam talebini dikkate alacağım bundan sonra bakalım dediğin gibi umarım ki daha faydalı olur

Merhaba arkadaşlar bu dersimizde Python da nesne yönelimli programlama ile ilgili olarak @clasmethod ve @staticmethod ile ilgili alıştırmalar yapacağız.
Pythonda Object-Oriented Programming derslerine sınıf methodu ve statik methodları konusları ile devam edeceğiz ve method kullanımını öğreneceğiz.
@classmethod ve @staticmethod kavramlarını öğrenecek olduğumuz dersimizde yine etkili ve öğrenmenizi kolaylaştıran python örnekleri üzerinde duracağız.

Sende Paylaş Daha Çok Öğrenen Olsun
Haydi Derse :)

Geri