Python Eğitmeni

Kodla Büyü
Z

zeykum

Misafir
Arkadaşlar az önce Ankara’dan aradılar ve python eğitmeni oldunuz dediler uzaktan eğitim verecekmiş cisconun kursunu alanlar mecburi mi bu acaba? Var mı aynı durumda olan?

Arayan soran olmadı henüz hocam. Belki sadece kursu geçen Bilişimcilere veriyorlardır. Ben BTR'yim ama branşım Bilişim Teknolojileri değil.

Balıkesir’deyim ama henüz formu doldurmadım. Çünkü python konusunda yeterli olduğumu düşünmüyorum. Kursta sadece ilk üç modülü anladım diğerleri koptu tamamen. Eğitici eğitimi değildi ki bu kurs

Bana mail geldi hocam, bi form doldurdum. Cep telefonu, e posta, okul, iş, ilçe bilgileri. 50 kişilik lise öğrenci gruplarına webex üzerinden ders verilecek. Sınavı geçenler eğitmen statüsünde olduğundan bu görev onlara atanmış.
Mail için spam kutunuzu kontrol edebilirsiniz. Oraya düşmüştü benimki.

Balıkesir’deyim ama henüz formu doldurmadım. Çünkü python konusunda yeterli olduğumu düşünmüyorum. Kursta sadece ilk üç modülü anladım diğerleri koptu tamamen. Eğitici eğitimi değildi ki bu kurs

Hocam kurs eğitmeni Mehmet Burak Bey daha sonradan bunun bir eğitmen kursu olduğundan bahsetmişti aslında kaçırmış olabilirsiniz.

Hatta sırf bu yüzden CCNA 1 kursunda tercihe sunulduğu için eğitmenlik değil sadece sertifikaya başvurmuştum.

Ben demek ki kaçırmışım orayı. Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum

Hocam yeniden başlarsın fonksiyonlar, değişkenler, operatörler. Senin içinde fırsat olur belki, insan bazen bu şekilde kendini daha iyi geliştirebiliyor da.

Yalnız Mehmet hocam sunuların tamamını vermemişti Türkçe olarak eksik sunular var. Videolar var ama onlara da ulaşmak lazım.

Evet son modüllerin sunularını vermemişti ve ben de çok zorlanmıştım sınavda kolay sordu bilseydim sınava katılmazdım

Geri