PYBS ye kayıt yaparken, benim gibi cebelleşmeyin...

Kodla Büyü

kiymet

Aktif Üye
sisteme kayıtta tablet ekrana çıktıktan sonra, sağ alt köşedeki " ARIZA KAYIDI OLUŞTUR" butonu yerine sağ üst köşedeki "TAMAM" tıklayınız. sisteme kayıt oluşuyor. biz tamam demesek de her yeni kayıt sisteme giriyor, listeye bakarsanız çöplüğe döndü...

ilk kayıtta baya uğraşmıştım, benim gibi yanılan çok olduğundan belirtmek istedim...

kaç saattir uğraşıyorum olmuyor bir türlü seri no giriyorum olmuyor tc giriyorum olmuyor kayıt silemiyorum bu nasıl bir sistem ya ben de mi bir sorun var siz kayıt girebildiniz mi

pybs de sıkıntı var hocam. yeni telpa ile görüştüm kendileri söyledi. arızaları bi kağıda not alıp mng kargoyu aradık biz. perşembe gelip aldılar. bugün sabah tabletlerim servisden geldi. bu arada fatih destek 444 4 309 direk burayla görüşebilirsiniz.

tablet seni numarasını yazdıktan sonra ara de daha sonra yukarıdan tamama tıkla.sonra soldan ana sayfaya tıkla tekrar arıza kaydına gir orada eklediğin tablet gözükecek.ona tıklayarak arızasını girebilirsin.ben böyle yapıyorum oluyor.

Görevliye teslimi onayla diye bir bölüm var arkadaşlar bu bölümü tableti kargo elemanına teslim ederken mi dolduracağız. Bugün ilk defa kayıt açıyorum ve sistemi anlamaya çalışıyorum. Bir de hiç aktivasyon yapılmamış bir tabletim var sürekli test ekranı gelen onun için de arıza kaydı açtım ancak yedek barkodu ve diğer ekipmanları göndermeliyim sizce serviste kaybolma riski var diye düşünüyorum. Tabletleri nasıl gönderiyorsunuz kılıf, şarj aleti kablosu vs. kutuya koyuyor musunuz ?

gezginefe' Alıntı:
Görevliye teslimi onayla diye bir bölüm var arkadaşlar bu bölümü tableti kargo elemanına teslim ederken mi dolduracağız. Bugün ilk defa kayıt açıyorum ve sistemi anlamaya çalışıyorum. Bir de hiç aktivasyon yapılmamış bir tabletim var sürekli test ekranı gelen onun için de arıza kaydı açtım ancak yedek barkodu ve diğer ekipmanları göndermeliyim sizce serviste kaybolma riski var diye düşünüyorum. Tabletleri nasıl gönderiyorsunuz kılıf, şarj aleti kablosu vs. kutuya koyuyor musunuz ?
gecen hafta gönderdiğim tabletler şimdi geldi.Teslimi onayla diyorum ama olmuyor.Yedek barkoda gerek yok ben içine tabletin seri nosunu yazan bir kağıt yazdım o şekilde göndermiştim

savas3457' Alıntı:
gezginefe' Alıntı:
gecen hafta gönderdiğim tabletler şimdi geldi.Teslimi onayla diyorum ama olmuyor.Yedek barkoda gerek yok ben içine tabletin seri nosunu yazan bir kağıt yazdım o şekilde göndermiştim
Hocam tabletleri kutusuyla mı gönderdiniz? Öğrenciler atmış kutularını çünkü, herhangi bir şeyin içine koysam parçalarıyla beraber olur mu

desertrose' Alıntı:
savas3457' Alıntı:
gezginefe' Alıntı:
Hocam tabletleri kutusuyla mı gönderdiniz? Öğrenciler atmış kutularını çünkü, herhangi bir şeyin içine koysam parçalarıyla beraber olur mu
hocam ben bi kutunun içine bikaç tane tableti koydum. tabletlerin üzerine ayrı ayrı isim ve sıkıntıları yazdım. şarj adaptörlerini de küçük poşetlere koyup içine öğrenci ismi yazdırdım. bu poşetleri de yine sığdığı kadar bir kutuya yerleştirdim. hiç sıkıntı olmadı.

Geri