pybs de tablet nakli açılmış.

Kodla Büyü

ademola

Süper Üye
Süper Üye
aylar sonra siirtte ortaokulda görünen tabletimin kaydını kocaelide liseye nakil edebildim :) iller arası aktarım için il koordinatör pybs hesabı gerekli. il içinde okuldan okula yapılıyor.

Ben de öğretmenlerin tabletini nakil için uğraşmıştım olmuyordu. O halde biz giden öğretmenlerin okullarını üst yazı ile bildirsek mem nakil işlerini yapar. Bu arada siz tabletinizi KBS den aktartmış mıydınız hocam?

Bir öğencinin tabletinde bir sorun vardı bende PYBS ye giriyorum önce

Bu Seri Numarası Başka Bir Okul Üzerinde Gözükmektedir. Bu Cihazı Kendi Okulunuza Almak İstiyormusunuz?

evet cevabını verince

Bu Seri Numarası Başka Okul Tarafından Aktif Edilmiştir.Hata Olduğunu Düşünüyorsanız Yetkiliniz İle İletişime Geçiniz.

veriyor yalnız bu öğrenci bu okuldan tabletini almış nasıl bir çözüm bulabilirim kime başvurabilirim

ademola' Alıntı:
aylar sonra siirtte ortaokulda görünen tabletimin kaydını kocaelide liseye nakil edebildim :) iller arası aktarım için il koordinatör pybs hesabı gerekli. il içinde okuldan okula yapılıyor.
Şu tablet işini öğrenciyi nakil yaparken e okul üzerinden yapsak ne var ki? İller arası tablet nakli yapılacak, bir sürü gereksiz prosedürle uğraşıyoruz.

Geçenlerde okula tabletlerle ilgili iş ve işlemlerin http://pybsv2.eba.gov.tr adresinden yapılması gerektiğine dair bir yazı geldi. Biz de yazıya cevaben bahsi konu olan işlerin (aktivasyon kaldırma-tablet nakli vs) yapılamadığını resmi yazı ile bildirdik. Şimdi biz cevap bekliyoruz

Erdadas2010' Alıntı:
Bir öğencinin tabletinde bir sorun vardı bende PYBS ye giriyorum önce

Bu Seri Numarası Başka Bir Okul Üzerinde Gözükmektedir. Bu Cihazı Kendi Okulunuza Almak İstiyormusunuz?

evet cevabını verince

Bu Seri Numarası Başka Okul Tarafından Aktif Edilmiştir.Hata Olduğunu Düşünüyorsanız Yetkiliniz İle İletişime Geçiniz.

veriyor yalnız bu öğrenci bu okuldan tabletini almış nasıl bir çözüm bulabilirim kime başvurabilirim
Öğrencilere dağıtımını yaptığımız 80 tabletin sadece 12'si http://pybsv2.eba.gov.tr/'de okulumuzda kayıtlı görünüyor. Aynı durum bizde de var

Öğretmen tabletini garantiye gönderecektim PYBS kayıtlarında bulamadım. Daha sonra sorduğumda geldiği ilden aldığını söyledi yani daha eski ildeki okulunda duruyor kayıtları. 2 sorum olacak 1.cisi tableti PYBS ye kaydetmeden garantiye göndereyim mi? 2.cisi tableti kendi okuluma almam için il ya da ilçeylemi görüşmek gerekiyor?

1. Garanti ye gönderin kutunun içine not bırakın
2. Eski okulu pybs den il mem e aktaracak eski ili sizin okula aktaracak

kayıt girmeden öğrenci tabletlerini gönderelim mi başka okulda gözüküyor ama öğrenciler bizim okuldan tablet almışlar

Öğrenci sizin tablet sizin nasıl başka okulda görünüyor :) içine not bırakıp gönderiyorum ben nakil gelen başka okulda görünen tabletleri

merhabalar arkadaşlar.il içiyle giden arkadaşların tabletlerini nakil edecektim pybs den ama kurum mebbis girişi kısmından okul mebbis kullanıcı adı ve şifreyi defalarca girmeme rağmen kullanıcı adı ve şifre yanliş diyor. acaba başka bir yöntemi var mıdır nakil için ..

peki hocam o şifre ne zaman gelmiştir nerededir fikriniz var mı. yani ilden mi almalıyım ilçeden mi. sonradan btr olduğum bir okul oldugu için bilmiyorum da. teşekkürler ..

hacer68' Alıntı:
peki hocam o şifre ne zaman gelmiştir nerededir fikriniz var mı. yani ilden mi almalıyım ilçeden mi. sonradan btr olduğum bir okul oldugu için bilmiyorum da. teşekkürler ..

0800 211 28 44 nolu telefondan yardımcı oluyorlar hacer hocam.

Geri