PROJELERİM İÇİN PHP UZMANI ARKADAŞLAR BAKSINLAR LÜTFEN

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Dhaa önce bir çok phpci ile görüştük malesef doğru dürüst çalışan olmadı.

Elimde mevcut bir çok php işi mevcut beraber ek iş tarzında uzman phpci arkadaşlarla çalışmak isterim.
İşin detayları yok yani bugun 10 iş gelirse yarın 2 iş geliyor lütfen zaman sıkıntısı olmaması önemli arkadaşlar ne zaman iş gödnersem işim var cevabını alıyorum ayrıca php alanında uzman olması tercihimdir konu altından yada öm göndererek bana ulaşmanızı rica ediyorum.
arkadaslar komisyon sistemini degistirdim komisyon almayacagim uzerine fiyat koyacagim ayrica benim projeler icin calisacagim arkadasa ihtiyacim var maddi
olarak verebilecegim bir sey yok kendsine ciddi ortakl
ik teklifim var

NOT
Web projelerim var ücretsiz kodlayacak arkadaşalr baksınlar lütfen.Bu şi yapan arkadaşla ciddi bir ortaklık düşünüyorum.

Re: PHP UZMANI ARKADAŞLAR BAKSINLAR LÜTFEN

hocam işlerin içeriğini biraz açar mısınız

Parhelion' Alıntı:
hocam işlerin içeriğini biraz açar mısınız
İçeriği yok hocam mesela php bot işi geliyor öbür gün firma scripti yazdırmak istiyor bür gün oyun scripti kişisekl script tekli ürün scripti bu gibi şeyler yani işler belli değil değişiyor bende bilmiyorum iş gelince yönlendireceğim öyle çalışacağız arkadaşla

pm den irtibat bilgileri gönderirseniz yönlendirebilirsiniz hocam. yalnız baştan söyleyeyim zaten piyasaya iş yapıyoruz üç arkadaş ekip olarak çalışıyoruz. ama işler çok uzamıyor.o yüzden yönlendirilen işleri kısa zamanda teslim ederiz.

inikat' Alıntı:
pm den irtibat bilgileri gönderirseniz yönlendirebilirsiniz hocam. yalnız baştan söyleyeyim zaten piyasaya iş yapıyoruz üç arkadaş ekip olarak çalışıyoruz. ama işler çok uzamıyor.o yüzden yönlendirilen işleri kısa zamanda teslim ederiz.
yolladım mesaj hocam

güncel...

Lütfen çalışacak arkadaşlar yazsın!

developer' Alıntı:
Dhaa önce bir çok phpci ile görüştük malesef doğru dürüst çalışan olmadı.

Elimde mevcut bir çok php işi mevcut beraber ek iş tarzında uzman phpci arkadaşlarla çalışmak isterim.
İşin detayları yok yani bugun 10 iş gelirse yarın 2 iş geliyor lütfen zaman sıkıntısı olmaması önemli arkadaşlar ne zaman iş gödnersem işim var cevabını alıyorum ayrıca php alanında uzman olması tercihimdir konu altından yada öm göndererek bana ulaşmanızı rica ediyorum.

Komisyon sistemi ile çalışacağım arkadaşlarla %30 bilginiz olsun.

NOT
Web projelerim var ücretsiz kodlayacak arkadaşalr baksınlar lütfen.Bu şi yapan arkadaşla ciddi bir ortaklık düşünüyorum.
Gerçekten uzman kodlama yapacak kişi %30 la çalışmaz diye düşünüyorum..
Web sitesi işi yap-teslim et şeklinde olmuyor, geridönüşü/ekleme/çıkarma/düzenlemeleri oluyor. Ortağına teslim et gerisini ben hallederim diyebilecek misin?

arkadaslar komisyon sistemini degistirdim komisyon almayacagim uzerine fiyat koyacagim ayrica benim projeler icin calisacagim arkadasa ihtiyacim var maddi
olarak verebilecegim bir sey yok kendsine ciddi ortaklik teklifim var

developer' Alıntı:
olarak verebilecegim bir sey yok kendsine ciddi ortaklik teklifim var
:++: öyle desene hocam....işveren gibi konu açınca anlayamadık..Bilgisayar öğretmenelerinden iyi projeler çıkacağına inanıyorum..başarılar..

Geri