projeksiyonun görüntüsü tamamen gitti!!

Kodla Büyü

teknomann

Aktif Üye
arkadaşlar projeksiyon normal çalışıyordu. kasadan çıkarıp laptopa takınca görüntü gelmedi.(ki daha bir gün önce aynı şekilde laptopla kullanmıştım)..
neyse o an için vazgeçmek durumunda kaldım,tekrar öğretmen bilgisayarına taktım ama bu defa ona da görüntü gelmedi..

dün yine uğraştım görüntü yok, öğretmen bilgisayarıyla yani kasa girişiyle ilgili bir problem değil çünkü monitöre görüntü geliyor.

pinlerde eğilme ya da içe geçme gibi bir durum yok ben kablo ile ilgili bir durum diye düşünüyordum ama sizin görüşleriniz nedir? yeni bir kablo olmadığı için deneyemedim,birde kabloluk bir sorun olsa neden ben laptopu taktıktan sonra oldu.

hocam projeksiyonda monitör ve video çıkışı diye bir ayrım var mı?

hocam projeksiyon yeni değilse lambanın ömrü bitmiştir o anda da denk gelmiş olabilir başka bilgisayara takınca çalışmaması . sorun çözülmezse yazılımı tekrar kurun

ozaman projeksyonun girişlerinde sorun wardır başka bi kabloyla bağlamayı deneyin

nazzan hocamın dediği gibi bir ihtimal olabilir. ayrıca kablo sorunu olabilir diye düşünüyorum. aynı sorunla ben de karşılaşmıştım. kablo değiştirince sorun çözülmüştü

teşekkürler.ben de kablo uçlarından kaynaklandığını düşünüyorum,kablo değiştirmeden önce birşey yapılabilir mi, başka ne olabilr diye düşünüyodum ama ama artık emin gibiyim tekrar teşekkürler

Geri