Projeksiyon Otomatik Kapanma..??

Kodla Büyü

gunica

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkdaşlar selam.. BT sınıfında epson emp-X3L projeksiyonum var.. sınıfı kullanan öğretmen arkadaşlar çoğu zaman projeksiyonu kapatmadan bilgisayarı kapatıp çıkıyorlar. projeksiyon ayarlarında otomatik kapanma seçeneği bulamadım. sleep seçeneği var ama ne zaman sleep moduna geçeceğini de ayarlıyamıyoruz sanırım.
derdim şu ki bilgisayar kapanınca projeksiyon da kapansın.. herhangi bir ayar ya da bunu yapabilicek program var mıdır?
herkese iyi çalışmalar...

zahmet olacak ama öğretmen arkadaşalrda kapasınlar. evlerindeki elektronik cihazları açık bırakıp mı gidiyorlar Onları kullanmasını öğreniyorlarsa bunu öğrensinler ve uygulasınlar Hocam..

daha kesin bir çözüm var bilgisayar sınıfını kullanmayı bilmeyen adamı bilgisayar sınıfına alma...bu şekilde davranarak sizden sonra gelecek olan bilgisayar öğretmenlerini zor durumda bırakıyorsunuz. bir projeksiyonu kapatamıyorlarsa artık istifa edip gitsinler..Bu eğitim camiasının onlara ihtiyacı yok...

ben illa otomatik kapatmasını bulacağım diyorsan da ara kesin bulursun..Ama yarın o birgün otomatik kapanan pencere ve kapı da isterlerse o zaman şaşma...

:)) sizde haklısınuz.. ama defalarca uyardım ben.. insan olana bir kere bilemdin 2 kere soylenir.. neyse.. tesekkurler yorumlar için

Geri